חופשה נעימה

סופשנה: עם יציאתם של התלמידים והסטודנטים לחופש, מחלקת החינוך של האגודה ערכה פעילויות מיוחדות לקבוצות שונות

עם סיום שנת הלימודים, אנו רוצים להודות לכל הקבוצות, הצוותים החינוכיים והמשתתפים שהגיעו לאגודה במהלך השנה האחרונה, השתתפו בפעילויות של מחלקת החינוך להומאניות ושימחו את בעלי החיים. הנה כמה מהפעילויות החינוכיות שהתקיימו לאחרונה באגודה:

ילדי גן פקאן בפתח תקווה מסייעים לבעלי החיים

כבר כמה שנים שילדי גן פקאן בפתח תקווה מסייעים לבעלי החיים באגודה. השנה החליטו הילדים המקסימים, ביחד עם הצוות והגננת שרה כהן בכר, לערוך מכירה מיוחדת בסגנון שוק קח-תן, ובכסף שנאסף הם רכשו מזון, חטיפים וצעצועים לכלבים ולחתולים שבאגודה. צוות ממחלקת החינוך שלנו הגיע לגן לפעילות מיוחדת, ובסופה העניקו הילדים את תרומתם בגאווה גדולה, ועל כך אנו ובעלי החיים מודים להם מקרב לב.

תלמידי בית הספר תל חי למען בעלי החיים

את מסיבת הסיום שלהם בחרו תלמידי כיתה ה4 מבית הספר תל חי בתל אביב לחגוג באגודה עם צוות המורים, ההורים והמון חברים על ארבע. בית הספר מקיים קשרים אמיצים עם האגודה כבר שנים ארוכות, התלמידים מגיעים לאגודה כמה פעמים בשנה, יוזמים פעילויות ותורמים לבעלי החיים.

מסיבת הסיום היתה הזדמנות עבור הילדים להראות להוריהם את פעילותם המבורכת, וביחד הם קיבלו הסברים על המקום מצוות החינוך של האגודה, הוציאו לטיול כלבים שמועמדים לאימוץ והעניקו לבעלי החיים שקי מזון. אנו רוצים להביע את הערכתנו למחנכת עירית, לאיריס, למור אלפסי (שצילמה את התמונות הנפלאות, כולל התמונה הראשית של הכתבה) וכל הצוות החינוכי, וכמובן לתלמידים ולהוריהם.

 

מתנדבים מהמרכז התעסוקתי לנוער בחולון

לאורך השנה הגיעו לאגודה מתנדבים מהמרכז התעסוקתי לנוער בחולון, שאף הביאו עמם שמיכות ומגבות לבעלי החיים ולאחר שאספו בקבוקי פלסטיק, בכספי הפיקדון נרכש מזון לבעלי החיים. המפגש לסיכום השנה, שנערך בנוכחות מנהלת המרכז מירה מורו, אורנה מעודה, צוות המחנכים וכל המתנדבים, היה מרגש במיוחד. התלמידים הביאו עמם לוח הודעות צבעוני עם מכתבי תודה לצוות האגודה, וכולנו באגודה מחכים לראות אותם גם בשנה הבאה.

מתנדבים מהמרכז התעסוקתי לנוער בחולון

שנת הלימודים הסתיימה גם במוסדות האקדמיים. במסגרת לימודיהם במרכז הבינתחומי הרצליה, הסטודנטים אלה פרסון ואסף פדרו יצרו סרטון הממחיש מדוע חשוב לאמץ כלבים בעמותות ולא לרכוש כלבים גזעיים.

אנו מאחלים לכל הילדים, התלמידים והסטודנטים חופשה נעימה.

גם בקיץ מחלקת החינוך להומאניות של האגודה ממשיכה להעביר פעילויות חינוכיות לקבוצות ממסגרות שונות. קייטנות, קייטנות הורים וקבוצות מאורגנות אחרות המעוניינות בפעילות עם ערך מוסף והמון חברים על ארבע, מוזמנות ליצור עמנו קשר בטלפון 4553*.