מכניסים צבע

חברי נבחרת צב"ח מבית הספר תל חי בתל אביב צבעו את קירות מחלקות הכלבים והחתולים בבית המחסה של האגודה עם ציורים ססגוניים וסיסמאות

בית הספר תל חי בתל אביב היה הראשון להצטרף למועדון צב"ח – פרויקט חינוכי מיוחד של המחלקה לחינוך להומאניות של האגודה, שבמסגרתו מסייעים ילדים ובני נוער מכל רחבי הארץ לבעלי החיים.

בשנתיים האחרונות הפכו חברי נבחרת צב"ח מכיתה ו 1 בבית הספר תל חי לשגרירים נאמנים של האגודה ולנבחרת הפעילה ביותר במועדון. הם רתמו את שאר חבריהם מבית הספר, ארגנו פעילויות שונות ותרמו מזמנם וממרצם למען בעלי החיים החוסים באגודה, בסיוען של המחנכת עירית ברודו והמורה לאמנות איריס רול.

לקראת סיום לימודיהם בבית הספר היסודי, ורגע לפני שנבחרת חדשה תיכנס לנעליהם הגדולות, לקחו על עצמם חברי הנבחרת פרויקט חדש. התלמידים הגיעו לאגודה כדי להכניס צבע למחלקות הכלבים והחתולים בבית המחסה באמצעות צביעת הקירות בציורים ססגוניים וסיסמאות, במטרה למשוך את המבקרים לאמץ את בעלי החיים הנטושים. כשבידיהם סקיצות שהכינו מבעוד מועד, התלמידים עמלו במשך שעות ארוכות על צביעת הקירות של מחלקות בעלי החיים, והתוצאה המקסימה והצבעונית מדברת בעד עצמה.

אנו רוצים להודות מקרב לב לצוות המורים ולחברי נבחרת צב"ח מבית הספר תל חי בתל אביב על שנתיים של עשייה מבורכת, ומאחלים להם הצלחה רבה בדרכם החדשה.

תודתנו נתונה גם לחברת טמבור על תרומת הצבעים ששימשו את הילדים במלאכת הצביעה.