קו האהבה

האמנית המוכשרת קטיה גאיה קרבץ שמתנדבת באגודה איירה את הכלבים המקסימים שמועמדים לאימוץ, והתוצאה מקסימה ומרגשת. בואו לאמץ אותם!

קטיה גאיה קרבץ, מאיירת מוכשרת ומתנדבת באגודה, שמשמחת את הכלבים שלנו בטיולים מהנים בחצר האגודה, החלה לאייר באחרונה את הכלבים שלנו שממתינים לאימוץ. "כשהגעתי בפעם הראשונה להתנדב באגודת צער בעלי חיים בישראל בתל אביב, היתה לי תמונה מאוד ורודה בראש של כלבים מתרוצצים באושר עם מקלות וכדורים באוויר, ושתוך שנייה כולם יתחברו אליי", היא מספרת. "ספארקי, כלב מקסים וגדול שנמסר כי לבעלים לא היה כוח לטפל בו, לימד אותי שהלהיט בחצר הוא אצטרובלים!".

ספארקי (שמופיע בתמונה הראשית) הוא כלב מעורב בן 7 חודשים, קשוב, שמח, טוב לב ומחונך חלקית לצרכים. מדובר בכלב בינוני-גדול שמתנהג עדיין כמו גור מלא שמחה ואנרגיות ואינו מודע לגודלו. הוא חברותי מאוד, מסתדר מצוין עם כלבים, זקוק להרבה פעילות ומשמעת ולבעלים עם רצון וכוח לחנך. האיור של גאיה בהחלט מצליח להעביר את הניצוץ השובבי המיוחד של החבר המתוק הזה.

אליס – כלבה לאימוץ – אגודת צער בעלי חיים בישראל – איור: קטיה גאיה קרבץ

אליס היא חברה מעורבת על ארבע בת שנה וחצי, אנרגטית וקופצנית. מדובר בחברה יפה וטובה, שרגילה לחיים בבית, אוהבת לשחק, מסתדרת עם חברים אחרים על ארבע, זקוקה לאילוף ומעדיפה משפחה ללא ילדים קטנים.

מישמיש – כלבה לאימוץ – אגודת צער בעלי חיים בישראל – איור: קטיה גאיה קרבץ

מישמיש היא כלבה מעורבת טובה וחייכנית בת 3 שנים, בינונית בגודלה ובעלת פרווה קצרה, שממתינה כבר חודשים ארוכים לבית חם ואוהב. היא עדינה, מחונכת, יודעת פקודות וזקוקה לבעלים קשובים שיידעו להשרות עליה תחושה של ביטחון. בכל מפגש איתה, אחרי שהרווחת את זה ביושר, היא נותנת כל פעם עוד קצת מעצמה, ומסתבר שיש לה המון אהבה לתת.

סימבה – כלב לאימוץ – אגודת צער בעלי חיים בישראל – איור: קטיה גאיה קרבץ

סימבה, רועה מעורב בן שנה וחודשיים, הוא אחד מהכלבים הוותיקים בבית המחסה וממתין חודשים ארוכים לפגוש את הבעלים שיגדלו אותו באהבה כל חייו. מדובר בכלב מתוק אמיתי עם חיוך ממיס ומבט שובה לב שאי אפשר לעמוד בפניו. הוא לא מודע לגודלו, ורגליו הארוכות הופכות אותו למעט מגושם ומשעשע. הוא חברותי במיוחד, מתקשר נהדר עם אנשים ויתמסר לכל ליטוף וחיבוק, ויותר מכל רוצה לחלוק את חייו עם בעלים שיעניקו לו בית חם ויזכו בחבר כובש ואוהב.

שוקו – כלב לאימוץ – אגודת צער בעלי חיים בישראל – איור: קטיה גאיה קרבץ

שוקו הוא כלב טוב ורגיש בן 9 חודשים. מדובר בכלב מתוק וכובש שעדיין נמצא בשלב ההתבגרות וזקוק לעזרה ולהכוונה. הוא מעריך כל ליטוף, חיבוק ויחס חם ויכניס המון שמחה לחיי מי שיבחר לאמץ אותו ללבו ולביתו.

קים – כלבה לאימוץ – אגודת צער בעלי חיים בישראל – איור: קטיה גאיה קרבץ

קים היא כלבה מעורבת חכמה וטובה בת 3 שנים. מדובר בכלבה מתוקה שזקוקה למעט זמן כדי להיפתח ורוצה לתת את כל האהבה והפוטנציאל שיש בה לבעלים מחויבים ואוהבים.

ספארקי, אליס, מישמיש, סימבה, שוקו, קים ועוד המון כלבים וחתולים ממתינים באגודה לפגוש את הבעלים שיעניקו להם בית חם ואוהב. אמצו כלב או חתול מאגודת צער בעלי חיים בישראל ותזכו בחבר אוהב שיכניס לחייכם המון שמחה ואושר.

כלבים לאימוץ – אגודת צער בעלי חיים בישראל

לאימוץ – בואו לאגודה שברחוב הרצל 159 בתל אביב.

להתנדבות – בואו להדרכת מתנדבים שמתקיימת באגודה מדי יום שלישי בשעה 16:00 ובימי חמישי בשעה 11:00.

לפרטים נוספים, התקשרו: 4553*.