בואו להתנדב באגודת צער בעלי חיים בישראל בתל אביב

בואו לאהוב מקרוב! טיול מפנק, יד מלטפת ומבט אוהב, אותם מעניקים המתנדבים, תורמים רבות לרווחתם של בעלי החיים, לקשר שלהם עם בני האדם ולהקניית הרגלים שיקלו עליהם למצוא בית

בשל משבר הקורונה, עד להודעה חדשה לא יתקיימו הדרכות למתנדבים חדשים. לפרטים נוספים אנא צרו קשר בטלפון 4553*.

אנו מודים לך על התעניינותך בפעילות ההתנדבותית באגודת צער בעלי חיים בישראל. בבית המחסה שלנו העבודה הרבה לעולם אינה נגמרת, ואנו תמיד שמחים לעוד ידיים מסייעות, מפנקות או מנחמות.

עשרות כלבים וחתולים נטושים, גורים ובוגרים, גזעיים ומעורבים, ממתינים באגודת צער בעלי חיים בישראל לבית חם, אוהב ואחראי. מאחורי כל אחד מהם סיפור לא פשוט של נטישה ולעתים גם טראומה והתעללות. טיול ארוך ומפנק, יד מלטפת ומבט אוהב, אותם מעניקים המתנדבים, תורמים רבות לרווחתם של בעלי החיים, לקשר שלהם עם בני האדם ולהקניית הרגלים שיקלו עליהם למצוא בית.

המתנדבים המגיעים לאגודה בתל אביב מסייעים בעיקר בהוצאת עשרות הכלבים הנטושים לטיול בחצר המרווחת ובטיפוח ובמשחק עם החתולים. כמו כן, נשמח להיעזר במיומנויות מקצועיות של מתנדבים בתחומים שונים.

כל המעוניין להתנדב וגילו מעל 15 שנים, מוזמן להגיע להדרכת מתנדבים, המתקיימת באופן קבוע במתחם האגודה ברחוב הרצל 159 בתל אביב בימי שלישי בשעה 16:00 ובימי חמישי בשעה 11:00 (שימו לב – בחודשים יולי-אוגוסט ההדרכות בימי חמישי יתקיימו בשעה 16:00). אין צורך בתיאום מוקדם, פשוט להגיע! לאחר ההדרכה יכול המתנדב להגיע לאגודה בשעות הפעילות בזמנו החופשי ללא תיאום מראש. הדרכות באנגלית מתקיימות בימי שני בשעה 14:30.

מחויבות אישית
תלמידים המעוניינים להתנדב באגודה במסגרת מחויבות אישית מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 4553*.

התנדבות קבוצתית (חד פעמית)
קבוצות מאורגנות מוזמנות להגיע לפעילות התנדבותית חד פעמית בהנחיית מחלקת החינוך להומאניות של האגודה (חברות במסגרת יום תרומה לקהילה, ימי הולדת בעלי ערך מוסף, פעילויות לילדים ולבני נוער ועוד). הפעילות כוללת סיור מודרך במקום, מפגש בלתי אמצעי עם בעלי החיים והוצאה לטיול של כלבים המועמדים לאימוץ. לפרטים נוספים ולתיאום יש ליצור עמנו קשר בטלפון 4553*.

הכלבים, החתולים וצוות האגודה מודים לכם מקרב לב.

עוד על התנדבות באגודה ניתן לקרוא כאן.