וילת האוגרים

בית גידול מאובזר ורחב ידיים נבנה במיוחד עבור האוגרים החוסים באגודה, בו הם מנהלים חיי חברה תוססים ונהנים ממגוון מתקני משחק

תכירו את וילת האוגרים – ביתם המפואר והמאובזר של עשרות אוגרים מתוקים, שנמצא בבית המחסה של אגודת צער בעלי חיים בישראל בתל אביב, ובו מנהלים האוגרים חיי חברה תוססים.

i

בהתאם למדיניותה של האגודה, העמותה קולטת ומעניקה טיפול מסור לכל בעל חיים פצוע או נטוש המובא אליה. מלבד כלבים וחתולים נטושים שממתינים באגודה לבתים מאמצים, חוסים באורוות האגודה סוסים וחמורים שסבלו מהתעללות או מהזנחה, ובפינת החי הגדולה נמצאים ארנבונים, תרנגולים, ברווזים, ציפורים ובעלי חיים נוספים.

בשל המספר הגדול של אוגרים שנמסרו לאגודה, רובם מאנשים פרטיים אשר החליטו כי מסיבות שונות הם אינם יכולים עוד לטפל בהם, נבנה עבורם בית גידול רחב ידיים שזכה לכינוי "וילת האוגרים". הווילה תוכננה בקפידה כדי להעניק לאוגרים תנאים מיטביים בסביבה עשירה ולספק להם את כל צורכיהם.

וילת האוגרים כוללת כמה קומות, מקומות מסתור, מתקני משחק ואביזרים ייעודיים נוספים – כולם עוצבו במיוחד למטרה זו ועשויים מחומרים טבעיים. האוגרים נמצאים תחת פיקוח וטרינרי צמוד ומקבלים מדי יום אספקה של מים ושל מזון טרי. כדי למנוע התרבות בלתי מבוקרת וצפיפות יתר, עברו כל האוגרים הזכרים סירוס במרפאה הווטרינרית של האגודה.

חשוב להדגיש כי וילת האוגרים אינה פינת ליטוף וכי האוגרים החוסים בה אינם מיועדים לאימוץ. המבקרים באגודה מוזמנים לצפות באוגרים, והמעוניינים במידע נוסף על גידול אוגרים יכולים לפנות לצוות.

למנשר אודות טיפול באוגרים לחצו כאן.