תרומה מתוקה

מחמם את הלב: הקונדיטורית הצעירה אולי בנדרסקי תרמה מאות שקלים לטיפול בגורי הכלבים שבאגודה, וכמחווה גור אחד נקרא על שמה

בשבועות האחרונים קלטה האגודה עשרות גורי כלבים שננטשו בגיל צעיר. בעקבות פרסום סיפוריהם, לפני כשבוע התקבלה שיחה מרגשת במוקד האגודה. מעברו של הקו נשמע קולה של אולי בנדרסקי בת ה-11 וחצי, שביקשה לתרום 900 ₪ לטיפול בגורי הכלבים שבגוריית האגודה. אולי, שמתגוררת באילת ולומדת בכיתה ז' בבית הספר מעלה שחרות בקיבוץ יוטבתה, סיפרה כי היא בעלת עסק בשם "המתוקים של אולי", וכי את הסכום היא גייסה על ידי מכירת עוגות וקינוחים שהכינה במיוחד לחגיגת ט"ו בשבט שנערכה בקיבוץ אילות בערבה.  

אולי למדה את רזי האפייה בכוחות עצמה, תוך כדי קריאת ספרים וחיפוש באינטרנט של מתכוני בסיס, שמהם היא מפתחת מתכונים משלה ומקבלת הזמנות ממכרים וחברים. "מאוד היה חשוב לי לתרום למישהו שחסר לו", היא אומרת. "אני בת לאם שמגדלת אותי לבדה, ולעתים גם אני יודעת איך זה להרגיש כשחסר, ולכן ההרגשה שאני יכולה לעזור לאחר מתוך הכספים שאני מרוויחה בעסק המתוקים שהקמתי עושה לי להרגיש טוב ולצמוח עוד, ותמיד עם מחשבה לעזור לנזקקים".

תפריט המתוקים של אולי

אנו באגודה התרגשנו מהיזמית הצעירה בעלת הלב הרחב, שחולמת להיות קונדיטורית מקצועית, ובעצה אחת עמה הוחלט לקרוא לאחד מהגורים בגוריה על שמה. אולי המתוק, אחיו, אחיותיו וגורים נוספים יהיו מועמדים לאימוץ בקרוב, לאחר שיקבלו את כל החיסונים ויעברו ניתוחי עיקור וסירוס, והם ממתינים לבעלים מסורים שיגדלו אותם באהבה כל חייהם.

אולי - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

לפרטים על הגורים עקבו אחר בעלי החיים המועמדים לאימוץ באתר האגודה ובעמוד הפייסבוק. תרומות בכרטיס אשראי ניתן להרים באתר האינטרנט של האגודה או בטלפון 4553*. משתמשי אפליקציית PayBox מוזמנים לתרום באזור העמותות באפליקציה.