שתית? תרמת!

לכבוד השקת הפנסיון הווירטואלי של הסוסים והחמורים שעוברים שיקום באורוות האגודה, שטרן1 ואגודת צער בעלי חיים בישראל מקיימים ערב מיוחד

לרגל השקת הפנסיון הווירטואלי באתר האינטרנט של אגודת צער בעלי חיים בישראל, יתקיים יום מיוחד למען סוסים וחמורים העוברים שיקום באגודה לאחר שסבלו מהתעללות ומהזנחה.

שטרן1 ואגודת צער בעלי חיים בישראל מזמינים את הקהל הרחב לשתות, ליהנות מהמגוון העשיר של הבירות והוויסקי המוגשים במקום ולתרום לפרויקט חשוב זה, ביום שישי, 12.1 0, החל מהשעה 13:00 בשטרן1, רחוב שטרן 1 (פינת ידידיה פרנקל) בשכונת פלורנטין בתל אביב.

אוהבי בעלי החיים וחובבי הסוסים והחמורים מוזמנים להיכנס לפנסיון האגודה באינטרנט ולקרוא את סיפוריהם של הסוסים והחמורים שעוברים שיקום באורוות האגודה. טלפון לתרומות ולפרטים נוספים: 4553*.

תורמים לשיקום הסוסים והחמורים
תורמים לשיקום הסוסים והחמורים

על שיקום הסוסים באגודה
מאז הקמתה פועלת אגודת צער בעלי חיים בישראל ללא לאות לרווחתם של בעלי החיים, ובהם סוסים וחמורים. בחמש השנים האחרונות חולצו, טופלו ושוקמו במתקני האגודה למעלה מ-500 סוסים וחמורים, שחיו במצב של הזנחה פושעת ושהיו נתונים תחת התעללות אכזרית מתמדת. תהליך השיקום של הסוסים והחמורים ארוך, מורכב, וכרוך בהוצאות גבוהות של מזון איכותי ושל טיפולים רפואיים מקצועיים ומקיפים. העלות הממוצעת לאחזקת סוס ולטיפול בו מגיעה לסכום של כמה אלפי שקלים בכל חודש, ותרומות מסייעות לאגודה להעניק לבעלי חיים אלה טיפול מיטבי בתנאים הטובים ביותר. לאחר השיקום, עושה צוות האגודה מאמצים רבים למצוא עבור הסוסים והחמורים בתים אחראיים מתאימים, וכדי להבטיח כי לא ישובו למעגל הסבל כל אימוץ של סוס או חמור מלווה בחתימת הסכם עם הבעלים החדשים.