שלושת הדוברמנים

הכירו את דייזי, מג'יק ואוגי - שלושה דוברמנים מקסימים שהגיעו לאגודה וממתינים לבעלים אחראיים שיאמצו אותם ללבם ולביתם

הדיון בנושא אימוץ כלבים גזעיים או מעורבים מוכר וידוע, כאשר לכל צד טיעונים משלו. מסיבות שונות ישנם אנשים שמעדיפים לאמץ כלבים גזעיים, אשר תכונותיהם, מראם החיצוני, גודלם ומאפייניהם ידועים, אולם לעתים קרובות הם אינם בודקים האם הם יוכלו לספק לכלב את הצרכים הייחודיים לאותו גזע. התוצאה היא נטישה או מסירה, גם אם ברכישת הכלב הושקעו סכומים לא קטנים. כך בדיוק הגיעו אלינו דייזי, מג'יק ואוגי – שלושה דוברמנים הממתינים לבתים מאמצים ואחראיים.

דוברמן הוא גזע כלבים פופולרי למדי שמקורו בגרמניה. הוא גדול, חזק ומרשים, בעל חוש מפותח לשמירה, נאמנות עיוורת לבעליו, מלא חיים, אמיץ, אנרגטי ונחוש. הדוברמנים הם כלבים מאוד אמוציונאליים שלא אוהבים קונפליקטים. הם זקוקים לטיולים, להרבה פעילות ואתגרים ולבעלים רגועים, עדינים אך אסרטיביים.

דייזי, כלבת דוברמן גזעית בת שבע שנים וחצי, חייתה כל חייה בבית, עד שלמשפחתה נולדה תינוקת ובעליה החליטו כי היא שובבה וקופצנית מדי. צוות האגודה התאהב בה מיד הודות לאופייה המדהים – היא חברותית, נאמנה, מסתדרת עם כלבים, חתולים וילדים, מחונכת לצרכים ומלאה באהבה. היא אמנם לא צעירה, אך מתנהגת כמו גורה מתפנקת שנהנית מליטופים, ומי שייקח אותה יזכה בכלבה אוהבת ומנשקת שתכניס המון אור ושמחה לחייו.

מג'יק, דוברמן גזעי בן שנתיים וחצי, הוא כלב מקסים ומרשים שלא מודע לגודל שלו. במשך כל חייו הוא היה קשור בשרשרת ברזל בחצר ולא זכה להרבה טיולים, יחס או אילוף מצד בעליו האדישים. יש לו אופי חברותי ושובב והוא מוכן ללמוד את כל הכללים ולקבל שיעורי משמעת מבעלים חדשים ואכפתיים, שיידעו לחנך, להציב גבולות ולקבל חבר נאמן לשנים ארוכות.

אוגי הוא כלב דוברמן מעורב בן 4 חודשים, גור מתוק עם מבט שובב, שעדיין מגלה את החיים ובודק את הגבולות. הוא מאוד אוהב אנשים ומוכן תמיד לצאת לטיולים, וכשהוא פוגש כלבים אחרים הוא מיד מזמין אותם למשחק משותף. הוא כמובן צפוי לגדול ומחפש בעלים שמכירים את הגזע ומוכנים להשקיע בחינוך לצרכים ובאילוף בסיסי.

דייזי, מג'יק ואוגי ממתינים באגודה ביחד עם עוד הרבה כלבים וחתולים נטושים. צוות האגודה יסייע למאמצים החדשים וייתן טיפים בנוגע לגידול ואילוף הכלבים. בואו לאמץ אותם ולהעניק להם בית חם.