קר שם בחוץ

אבל בפנים חם. עזרו לנו לצייד את תאי הכלבים במנורות חימום לקראת החורף

החורף עומד בפתח, ואנו באגודת צער בעלי חיים בישראל עושים את מרב המאמצים לספק לחתולים ולכלבים סביבה מוגנת ובטוחה באמצעות ציוד מתאים.

ההכנות והסידורים דורשים הוצאות כספיות גדולות, שעיקרן תחזוק הסוככים של תאי הכלבים ורכישת ציוד מיוחד לחימום התאים. בעוד שהחתולייה שלנו היא מבנה סגור המצויד במזגנים, חימום תאי הכלבים הוא אתגר מורכב יותר. סוככים מיוחדים שהותקנו בעלות לא מבוטלת מגנים על הכלבים מהרוח ומהגשם וזקוקים לתחזוקה שוטפת.

כדי לחמם את פנים התאים, לאחר התייעצות עם מומחים רכשנו לפני כמה שנים מנורות חימום בטוחות בטכנולוגיית אינפרא אדום. בעקבות בלאי, אנו חייבים לבצע עבודות לתיקון תשתית החשמל בכלבייה ולחדש את מלאי הנורות ובתי המנורות, כאשר מחיר בית מנורה הנו 200 ₪ ומחיר כל נורה 50 ₪.

עזרו לנו בבקשה לעזור לכלבים המתוקים בכלבייה שלנו להתחמם בחורף הקר. תרומות לרכישת מנורות החימום ניתן להרים בכרטיס אשראי בטלפון 4553* או בעמוד התרומות באתר.

באגודה, הממוקמת ברחוב הרצל 159 בתל אביב, נשמח לקבל גם מזון, חול לחתולים וציוד חדש או משומש לבעלי חיים (רצועות, קולרים, סוודרים, מנשאים, ארגז צרכים, צעצועים, מיטות מרופדות או מתקני גירוד) וגם שמיכות, מגבות ומצעים ישנים שיחממו את בעלי החיים בחורף הקר.

תודתנו נתונה מראש לכל התורמים.