פועל במרצ

חבר הכנסת ניצן הורוביץ הגיע לביקור באגודה ונרתם לפעול למען בעלי החיים, זכויותיהם ורווחתם

חבר הכנסת ניצן הורוביץ הגיע בשבוע שעבר לביקור באגודת צער בעלי חיים בישראל, שבמהלכו ערך סיור במקום ונפגש עם יו"ר האגודה, חברי ההנהלה והעובדים.

הביקור החל בסיור במתקנים השונים וחבר הכנסת הורוביץ גילה עניין רב והתפעלות מאופן התנהלות המקום, הניקיון והמחשבה הרבה שהוקדשה למען רווחת בעלי החיים השוהים באגודה. לאחר הסיור התכנסו כולם במשרדה של יו"ר האגודה ודנו בנושאים אותם מעוניינת האגודה לקדם לשיפור זכויותיהם של בעלי החיים ולרווחתם. עוד דנו הנוכחים בנושאים הקשורים באופן ישיר לפעילות האגודה, לרבות האופן הבעייתי של טיפול הרשויות במקרי התעללויות והזנחה של בעלי חיים והענישה שאינה מספקת.

ח"כ הורוביץ הציג הצעת חוק שמטרתה ייעול תהליך ההרשעות במקרים אלה והבטיח כי יעשה כמיטב יכולתו לסייע ולקדם את הנושאים שהועלו במהלך הפגישה.

לדברי יו"ר האגודה, הגב' הילמה שמושקוביץ: "הביקור של חבר הכנסת ניצן הורוביץ היה מוצלח ביותר. נושא בעלי החיים קרוב מאוד ללבו ואנו שמחים כי הוא נרתם לעזור ולקדם את הנושאים החשובים לפעילות האגודה באשר לזכויות בעלי החיים. ביקורו של ח"כ הורוביץ באגודה יניב את פירותיו בעתיד הקרוב ואנו נשמח לשתף עימו פעולה בקידום הצעת החוק שלו ובכל הקשור למניעת צער וסבל מבעלי החיים".