מתנדבים מהתפוצות

קבוצות של צעירים, שהגיעו מארצות הברית וממקסיקו, הגיעו להתנדב באגודה, עברו במקום סיור מודרך והוציאו לטיול כלבים המועמדים לאימוץ

צוות האגודה והמחלקה לחינוך להומאניות תמיד שמחים לארח קבוצות מהתפוצות, המגיעות אלינו דרך ארגונים שונים. בשבוע שעבר הגיעו אלינו שתי קבוצות של מתנדבים, אשר ערכו סיור במקום, שמעו הסברים על מצב בעלי החיים בישראל והוציאו כלבים לטיול.

הסטודנטים מארצות הברית מתנדבים באגודה
הסטודנטים מארצות הברית מתנדבים באגודה

סטודנטים מארצות הברית, הלומדים באוניברסיטת בר אילן באמצעות תוכנית מיוחדת בת שנה של "החוויה הישראלית", ביקרו באגודה. לדברי מאיר בולובסקי, מדריך הקבוצה: "אנו מאוד שמחים להתנדב באגודה. זו הזדמנות נפלאה עבור הסטודנטים שלנו לעזור לקהילה ולבעלי החיים הנמצאים במצוקה".

קבוצת צעירים מ"הנוער הציוני" במקסיקו, שהגיעו לישראל לתקופה של ארבעה חודשים במסגרת תוכנית מסע, החליטו להתנדב באגודה במהלך שהותם בארץ. "זה מאוד מעודד לראות שיש מקומות שממש אכפת להם מבעלי חיים", אמר חבר הקבוצה אנדרס קאן. "כאוהב בעלי חיים, ובעיקר כלבים, זה פשוט כיף לעזור לארגונים כמו אגודת צער בעלי חיים בישראל".

אנו רוצים להודות לחברי הקבוצות, אשר ימשיכו להתנדב באגודה במהלך תקופת שהותם בארץ.

אם גם אתם רוצים להגיע ולהתנדב באגודה, להכיר את בעלי החיים המקסימים, לסרק את החתולים ולשחק עם הכלבים, תוכלו להגיע להדרכת מתנדבים, המתקיימת באופן קבוע פעמיים בשבוע. לאחר ההדרכה ניתן להגיע ולהתנדב במקום ללא תיאום מראש בשעות הפעילות שלנו. לפרטים נוספים התקשרו 4553*.