חציר וג'נטלמן

ג'נטלמן, סוס בן 15 שעבר שיקום באורוות האגודה, התאקלם בביתו החדש בצפון הארץ

בשנים האחרונות חילצה ושיקמה אגודת צער בעלי חיים בישראל מאות סוסים וחמורים שהיו נתונים תחת התעללות אכזרית והזנחה פושעת. אולם גם לאחר המאמצים הגדולים הכרוכים בשיקומו של בעל החיים, ניצב בפנינו אתגר לא פשוט – למצוא עבורו בית קבוע ואחראי. לכן, כאשר סוס או חמור נקלטים בבית חדש, וזאת תחת התנאים שאנו מציבים בפני הבעלים המאמצים, אנו יכולים לנשום לרווחה ולאסוף כוחות חדשים לשיקום בעלי חיים נוספים.

בעקבות הפרסומים בעמוד הפייסבוק של האגודה על אודות הסוסים המוזנחים שאנו קולטים ומשקמים אשר מחפשים בית, קיבלנו פנייה מחווה פרטית באזור הצפון. לאחר שצוות האגודה נסע לבדוק את המקום והתרשם מהטיפול המקצועי שמוענק שם לסוסים, בעלי החווה ביקשו לאמץ את ג'נטלמן בן ה-15.

ג'נטלמן בביתו החדש
ג'נטלמן בביתו החדש

קצת קשה להאמין כשרואים את התמונות של ג'נטלמן כיום, אבל לפני כמה חודשים הוא הגיע אלינו רזה מאוד ובמצב גופני ירוד. הוא שוקם בפנסיון הסוסים שלנו, קיבל אוכל מזין בכמויות מבוקרות עד שהגיע למשקל תקין ועבר סירוס. כיום הוא כבר התאקלם בביתו החדש ואנחנו מאחלים לו חיים מאושרים.

למידע נוסף על הסוסים והחמורים המשוקמים באגודה ולתרומות שיסייעו לנו להמשיך להציל ולסייע לסוסים ולחמורים הסובלים לחצו כאן.