הדור הבא

הכוכבים הגדולים של הדור הבא 24/7: שמונה גורים מקסימים של האגודה, שנכנסו לתוכנית הריאליטי במטרה לעודד אימוץ בעלי חיים באופן אחראי

אל דיירי הבית בתוכנית הריאליטי "הדור הבא 24/7", המשודרת בערוץ 10, הצטרפו היום דיירים חדשים. הם אמנם לא נאלצו לעמוד באודישנים מפרכים, אך הם ישתתפו בשמחה במשימות שיוטלו על הדיירים בשלושת הימים הקרובים.

לילי, שאפה, פומפה, בולי, ציפורה, במבי, שיגו ובילי הם שמונת הגורים שנכנסו לווילה המפוארת של התוכנית, וישהו בה עם המתמודדים למשך שלושה ימים. איתן, החברים והבנות יטפלו בגורים, יקבלו הנחיות ושיעורים מרופאים ומאנשי מקצוע על טיפול ורגישות לבעלי חיים ויקבלו משימות שונות לביצוע. ליאור ברנשטיין, מאלף הכלבים של האגודה, נכנס גם הוא לבית 24/7 על מנת להשגיח על הגורים ובעת הצורך להעניק פתרונות מקצועיים במהירות.

שיתוף הפעולה של האגודה עם התוכנית המדוברת נעשה במטרה לעודד אימוץ בעלי חיים באופן אחראי, תוך מתן דגש על הקשיים הכרוכים בתהליך, בעיקר כאשר מדובר בגידולו של גור כלבים צעיר. רבים ממהרים לאמץ גורים, הנראים להם מתוקים ושובי לב, מבלי לקחת בחשבון כי גידולם והקניית הרגלים נכונים הן משימות לא פשוטות, הדורשות רצון אמיתי, זמן פנוי והתמדה. בהיעדר אלה, הגורים אינם מקבלים את כל צרכיהם ולעתים קרובות מדי הם ננטשים בשל חוסר הזמן של הבעלים.

כמו מאות גורים אחרים, גם כוכבי התוכנית ההולכים על ארבע נמסרו לאגודה לאחר שהבעלים המגדלים את האם הממליטה לא מצאו פתרון לכל הגורים שנולדו להם בבית. חלקם נמסרו לאגודה ישירות על ידי הבעלים וחלקם ננטשו ברחוב, נאספו על ידי עוברי אורח והובאו אלינו.

הגורים החמודים ישובו לאגודה בסוף השבוע, ובעקבות החשיפה הגדולה לה זכו, הם בוודאי מלאי ציפייה למצוא בית חם ואוהב במהרה. אולם חשוב להדגיש כי באגודה נמצאים עוד עשרות כלבים וחתולים שלא הפכו לכוכבים, אך כל אחד מהם מיוחד וממתין בקוצר רוח למשפחה מאמצת.

אנו מקווים ששיתוף הפעולה יעזור לכמה שיותר צופים לגלות רגישות לבעלי החיים, ללמוד דברים חדשים על הטיפול בהם ולהבין את חשיבות האימוץ והאחריות הכרוכה בו.