געגועים לחיבוקים

קחו אותי הביתה: הכירו את הכלבים והחתולים שממתינים באגודה ורוצים להגיע לבית חם ואוהב

פנקייק: פנקייק המתוק הגיע אלינו כשהיה גור בן 3 חודשים ומסיבה לא ברורה כבר חלפו תשעה חודשים ופנקייק בן השנה עדיין ממתין לבית חם. מדובר בכלב יפהפה ומלא אהבה שיודע להעניק תשומת לב ונשיקות. הוא אנרגטי, אוהב כלבים ואנשים ומפזר חיוכים ורוח שטות לכל עבר. הוא עדיין זקוק לחינוך ולבעלים שיידעו לחשוף אותו לעולם ולמצות את הפוטנציאל הענק שיש בו.

מרסי: לפני חודש הבעלים של מרסי נסעו לחו"ל והחליטו להשאיר אותה מאחור. מרסי היתה שבורת לב ולקח לה כמה שבועות להיפתח ולהראות את אופייה האמיתי והנינוח. מדובר בחתולה גדולה ומרשימה בת חמש שנים, שאוהבת להתמסר לליטופים ותשמח להגיע לבית רגוע עם בעלים מחויבים שיגרמו לה להרגיש שוב כמו נסיכה.

לוק: היפיוף בעל הפרווה הנעימה והמטופחת הוא לוק, כלב מעורב בן שנה וחצי שרוצה לחלוק את חייו עם בעלים אוהבים ומחויבים. הוא סקרן וערני, מסתדר עם אנשים ועם כלבות נקבות וזכרים מסורסים, אוהב טיולים ארוכים ומעייפים ויהיה תוספת נפלאה לכל משפחה, רק חשוב לקחת בחשבון שבגלל גודלו והאנרגיות שלו ילדים צעירים לא יוכלו לקחת אותו לבד לטיול.

מורקה: מורקה המקסימה היא חתולה מעורבת בת שנה, יפה, אצילית ובעלת אופי חברותי במיוחד. היא נמסרה אלינו עם חתול נוסף שכבר מצא בית חם, וכעת הגיעה תורה לזכות בבעלים מחויבים שירעיפו עליה אהבה ויעניקו לה בית יציב לכל חייה.

טור: אם אתם מחפשים כלב בוגר, מחונך, חברותי ונינוח – טור הוא הכלב המושלם. מדובר בכלב רועים מעורב בן 6.5 שנים, חייכן, טוב לב, מסתדר עם כולם ויהיה חבר נהדר ונאמן למי שיבחר להעניק לו בית חם ואוהב.

פיץ: פיץ המתוקה הגיעה אלינו כשהיתה גורה צעירה מאוד ומאז כל מה שהיא מכירה זה הכלוב שבו היא נמצאת. מדובר בחתלתולה מקסימה בת 7 חודשים עם מבט שובב והמון קסם. היא חברותית, אוהבת לשחק, נהנית מליטופים ומשתוקקת להגיע לבית חדש עם גירויים, משחקים ובעלים מחויבים שיפנקו אותה על בסיס קבוע.

איב: איב היא כלבת מלינואה מעורבת בת שנה וחצי, עדינה ושלווה. היא חברותית, מסתדרת עם כולם, יודעת לתת המון אהבה ומראה את זה בנשיקות. היא אנרגטית וזקוקה לפעילות ולכן היא מחפשת בעלים שישקיעו בה בחינוך ויאתגרו אותה  ויזכו בכלבה נאמנה ונהדרת.

ביבו: ביבו הוא חתול מעורב בן 7 חודשים. מדובר בחתול מאוד תקשורתי ודברן, הוא חברותי ומתוק, אוהב תשומת לב ומגרגר בהנאה כשמלטפים אותו. הוא מחכה לרגע שבו הוא יגיע לבית חדש עם הרבה גירויים חדשים, משחקים ובעלים אוהבים שיפנקו אותו.

ג'וני: הדובון המתוק הזה הוא ג'וני, כלב מעורב בן 5 שנים עם מראה כובש. הוא אמנם קטן ממדים אך חסון ובעל אגו ענק. הוא מחונך, רגיל לדירה, פחות מסתדר עם כלבים אחרים ולכן יתאים לבית שבו הוא יהיה הכלב היחיד.

תשובה: תשובה, חתול מעורב ומתוק במיוחד בן 8 חודשים, הגיע אלינו לפני כמה ימים לאחר שהיה רגיל לחיים בבית. מדובר בחתלתול מקסים וחברותי שצמא לתשומת לב ונהנה ממגע וליטופים, ואת כל הטוב הזה הוא מבטיח לחלוק עם מי שיעניק לו בית חם ואוהב.

קלינדה: הכירו את קלינדה, כלבת רועים מעורבת בת שנה, שכולה לב גדול ואנרגיות מתפרצות. היא מלאה בשמחת חיים, מאוד אוהבת אנשים ומסתדרת עם כלבים גדולים אך קצת אגרסיבית לכלבים קטנים. היא תשמח למצוא בעלים פעילים שיוציאו אותה לריצות ויוכלו להציב לה גבולות. היא מצדה מבטיחה להביא אתה את כל השמחה וההומור שיש בה.

תומס: תומס הוא חתול מעורב גדול ומרשים בן שנה וחצי עם פרצוף מתוק ופרווה נעימה. הוא אוהב ליטופים, נהנה להתמסר ויודע להחזיר אהבה ויהיה תוספת נפלאה לכל משפחה שתבחר לאמץ אותו.  

כתם: כלבת הרועים המעורבת בעלת העיניים המשורטטות היא כתם בת השנה. מדובר בכלבה עדינה ושקטה שמסתדרת עם כולם ומאוד אוהבת לשחק. היא מחפשת משפחה שתכבוש את ליבה ותדע לתת לה את כל מה שהיא צריכה. היא מצדה מבטיחה להיות חברה טובה ונאמנה ולהכניס המון שמחה ואושר לחיי מי שיבחר לאמץ אותה.

סוני: סוני הגיע אלינו כשהיה גור צעיר בן חודשיים. מאז חלפו חמישה חודשים והוא עדיין ממתין באגודה לפגוש את הבעלים שיגדלו אותו באהבה כל חייו. מדובר בחתלתול שובב וסקרן, שאוהב לשחק, אך פחות נהנה להיות על הידיים והוא מבטיח להכניס הרבה עניין וכיף לחיי מי שיבחר לאמץ אותו.

פינוקיו: פינוקיו היא כלבת רועים מעורבת בת חצי שנה, גורה צעירה וקצת מפוחדת עם המון פוטנציאל. היא זקוקה לבעלים עם ניסיון וסבלנות שיוכלו ללמד אותה דברים חדשים, לעזור לה להיפתח ולחשוף אותה לחוויות טובות. היא צפויה עדיין לגדול ולהגיע למשקל של כ-25 ק"ג, ומבטיחה להיות החברה הכי טובה של מי שיבחר לאמץ אותה ללבו ולביתו.

שלג: החתלתול היפהפה הזה הוא שלג בן ה-8 חודשים. יש לו אופי עדין ונוח, הוא מתמסר ומתפנק, מחפש חום ואהבה ויודע לתת המון תשומת לב בחזרה. אם אתם מחפשים חתול שובה לב שישמח להתכרבל אתכם בחורף הזה ובכלל, שלג הוא החתול המושלם.

קוקס: קוקס המתוק בן השנה נמסר אלינו לפני חודש לאחר שהיה רגיל לחיות בבית וקצת התקשה להסתגל למציאות החדשה בכלוב. עכשיו הוא מתחיל להיפתח ולסמוך על הצוות ועל המתנדבים ומתגלה כחתול חברותי שנהנה ממגע וצמא לליטופים. הוא זקוק לבעלים סבלניים שיבינו שאולי בהתחלה הוא יהיה מעט חששן, אך ברגע שהוא יבין שהוא הגיע לטריטוריה הבטוחה שלו, הוא יהיה החתול הכי אוהב ומקסים בעולם.

באגודה נמצאים בכל עת עוד המון כלבים וחתולים שממתינים לפגוש את הבעלים שיעניקו להם בית חם ואוהב. אמצו כלב או חתול מאגודת צער בעלי חיים בישראל ותזכו בחבר אוהב שיכניס לחייכם המון שמחה ואושר. לאימוץ – בואו לאגודה שברחוב הרצל 159 בתל אביב. לפרטים נוספים, התקשרו: 4553*.