אור ואהבה

הכירו את שמונת המופלאים שלנו - הכלבים הוותיקים ביותר באגודה, שכל כך רוצים להכניס אור ואהבה לחיי מי שיבחר לאמץ אותם ויהפוך אותם לחלק בלתי נפרד מהמשפחה

כבר כל כך הרבה ימים שהם מחכים לבית חם. לבנה ממתינה בסבלנות כבר 421 ימים, לוק נמצא במכלאה 621 ימים ומרגו ומוניק עוברות את החורף השלישי שלהן בבית המחסה שלנו. הכירו את הכלבים הוותיקים ביותר באגודה, שכבר מאות ימים חולמים על בית חם ואוהב משלהם, ושלבם נשבר בכל יום מחדש. בואו להכיר אותם מקרוב באגודה שברחוב הרצל 159 בתל אביב, לגלות את הפוטנציאל החבוי בהם, ולאמץ חבר אוהב ונאמן.

אוסקר - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

אוסקר: גם אתם יכולים לזכות באוסקר! אוסקר המתוק, כנעני מעורב בן שנתיים, הוא חבר שובב ומשעשע, שאוהב לדלג ולשחק עם חברים על שתיים וחברים על ארבע. הוא מרבה להשתובב, לרוץ ולשחק עם חבלים, ויכול להיות גם עדין ומתוק כשהוא מבין שצריך להירגע, ויסתכל עליכם במבט כובש אם רק תפנו אליו את המבט. אוסקר הוא אחד הכלבים הוותיקים באגודה, שממתין לבית חם כבר 405 ימים ולאף אחד לא מובן למה. מדובר בכלב ג׳נטֶלדוֹג – עדין, אדיב, חברותי, נבון, ממושמע ומחונך חלקית, וללא ספק הוא יעלה חיוך גדול על פני מי שיאמצו אותו, וירחיב להם את לב.

סימבה - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

סימבה: המתוק הזה הוא סימבה, רועה מעורב בן שנה וחצי, כלב גדול ומעט מגושם, מה שהופך כל דילוג שלו לקורע מצחוק. מדובר בכלב שטותניק שלא מודע לגודל שלו ורוצה לטרוף את החיים ולשחק עם כולם – אנשים וכלבים. כבר 289 ימים הוא נהנה מתשומת הלב של הצוות והמתנדבים, אך הוא רוצה לחלוק את חייו עם בעלים שיעניקו לו בית חם ויציב ולתת להם את כל האהבה שיש בו.

מרגו ומוניק - כלבות לאימוץ - אגודת צער בעליחיים בישראל

מרגו ומוניק: שתי הנסיכות הצרפתיות האלה הגיעו אלינו לאגודה אי שם בשנת 2017 בעקבות מצב רפואי ואשפוז של בעליהן. זוג כלבות טובות ומתוקות שקשורות האחת לשנייה כמו בחבל טבור. כל חייהן הן חיו יחד, ישנו באותה מיטה, אכלו מאותה הקערה ולא עזבו אחת את השנייה לרגע, ולנו זה היה ברור – קשר שכזה אסור לנו להפריד. אחרי הנטישה שהן חוו הן לא תוכלנה להתמודד גם עם פרידה האחת מהשנייה. הן מחונכות ומתוקות, שמחות ואהובות, נהנות להתלטף ולהתפנק וגם לרוץ אחרי כדורי טניס. מרגו בת 7.5 שנים (בעלת פרווה אפורה) ומוניק בת 8.5 שנים (קטנה יותר פיזית ובעלת פרווה חומה) עוברות את החורף השלישי שלהן באגודה, ואנו מחפשים עבורן בית מאמץ שיוכל להעניק להן את המקום החם שהן כל כך זקוקות לו, והפעם לתמיד. לכתבה על מרגו ומוניק לחצו כאן.

לוק - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

לוק: המבט הכל כך אנושי הזה שייך ללוק, כלב עדין ורגיש בן שנה ו-9 חודשים שתמיד גורם לתהות על מה הוא מהרהר. מדובר בחברמן אמיתי עם כלבים, אבל לאנשים לוקח לו קצת זמן להיפתח. העניין הוא שברגע שמצליחים להגיע לליבו הוא נותן את כל כולו. מדובר בכלב טוב, עדין ורגיש, שאוהב לשחק וברגע שתזכו באמונו תגלו כלב אוהב וטוב לב. 

לבנה - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל - צילום: מאיה סיני

לבנה: לבנה, כלבת רועים מעורבת בת שנתיים וחצי, היא נסיכה מושלגת עם מראה אצילי ואופי של גורה שובבה. יש לה לב זהב ואנרגיות תזזיתיות והיא מחכה באגודה לפגוש את הבעלים שייקחו אותה לכבוש את העולם, יוציאו אותה לטיולים כיפיים ויזכו בכלבה בוגרת ומהממת.

ג'וני - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

ג'וני: ג'וני הכובש הוא כלב שמח וחברותי בן שנה וחצי שרק רוצה לשחק. הוא מלא באנרגיות ויכול לבלות שעות במשחק עם חברים על ארבע, חסר אגו לחלוטין ומסתדר גם עם כלבים דומיננטיים. הוא יתאים במיוחד לבית עם כלבים ולבעלים שיוכלו לחזק את החינוך שלו. ביחד עם כל האנרגיות מדובר בכלב רגיש, אנושי כמעט, שיודע להראות רגשות בצורה יוצאת דופן. הוא ממתין כבר 382 ימים לפגוש את הבעלים שיגדלו אותו באהבה כל חייו, ויזכו בכלב חד פעמי.

עמנואלה - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

עמנואלה: עמנואלה היא כלבת רועים מעורבת, שהגיעה אלינו בדיוק לפני שנה בגיל 3 חודשים, לאחר שנמצאה ברחוב יחד עם שני אחיה ועם אמם. כולם מצאו בתים חמים וכעת הגיעה תורה של עמנואל לזכות בבעלים אחראיים וסבלניים שיחשפו אותה לעולם ויגדלו אותה באהבה. מדובר בכלבה עדינה וטובה, שמסתדרת עם כולם ואוהבת לאהוב, קצת חששנית, אך בעלת אנרגיות טובות ושמחת חיים, שאותן היא רוצה לחלוק עם בעלים עוטפים ואוהבים.

באגודה נמצאים בכל עת עוד המון כלבים וחתולים שממתינים לפגוש את הבעלים שיעניקו להם בית חם ואוהב. אמצו כלב או חתול מאגודת צער בעלי חיים בישראל ותזכו בחבר אוהב שיכניס לחייכם המון שמחה ואושר. לאימוץ – בואו לאגודה שברחוב הרצל 159 בתל אביב. לפרטים נוספים, התקשרו: 4553*.