אורן הקטן

גור חתולים חולץ מצמרת העץ בעזרתם של מכבי האש בפתח תקווה וכעת הוא ממתין באגודה למשפחה מאמצת

מבצע חילוץ נוסף של האגודה שהסתיים בהצלחה, עם הצלתו של גור חתולים ג'ינג'י ומתוק שנתקע על צמרת עץ.

בעקבות קריאה שהתקבלה במוקד אגודת צער בעלי חיים בישראל, ודיווח של תושבי פתח תקווה על אודות חתול חסר אונים היושב על עץ גבוה ברחוב בורוכוב בעיר, יצא צוות המחלצים שלנו למקום. לדברי השכנים, החתול נמצא על העץ ומיילל שלושה ימים ללא מזון ושתייה ופניותיהם לעירייה ולמכבי האש לא נענו.

מאחר והחתול נמצא בגובה רב, הבינו מחלצי האגודה כי רק בעזרת מכבי האש והסולם המיוחד שלהם ניתן יהיה להגיע אליו. צוות האגודה יצר קשר עם המחלקה הווטרינרית בראשות ד"ר טיקה בראון, ששלחה למקום מפקחים. כוח מכבי אש מתחנת פתח תקווה תחת פיקודו של קצין המשמרת סימון לוגסי, הגיע למקום, פתח ציוד ובעזרת סולם גבוה מאוד החתול חולץ בשלום.

החתול, גור ג'ינג'י מתוק וחברותי בן ארבעה חודשים וחצי שקיבל את השם אורן, היה כמה ימים בהשגחה, קיבל חיסונים, עבר סירוס, וכעת הוא מחפש אחר משפחה אוהבת ואחראית.

אל המאמצים במציאת בית חם לאורן הצטרפה גם אניטה פללי, שקוראת לציבור לפקוח עיניים ולהיות מודעים לבעלי החיים שסביבם, ובעת הצורך להתקשר למוקד אגודת צער בעלי חיים בישראל. אנו מודים למחלקה הווטרינרית של עיריית פתח תקווה שפעלה מיד למען החתול ולכבאים שהתגייסו להצלת יצור חסר ישע, וקוראים לציבור לגלות ערנות בכל הקשור לבעלי חיים במצוקה, ובעת הצורך להתקשר למוקד האגודה: 4553*.