אהבה בשחור

רק מזל טוב! בואו לאמץ את החתולים השחורים המקסימים שממתינים באגודה ורוצים להגיע לבעלים מסורים שמבינים כי לאהבה אין צבע

אחת התופעות השכיחות בתחום אימוץ בעלי חיים, היא העדפתם של מאמצים לבחור בחיית מחמד בהירת פרווה ולדלג על כלבים וחתולים שחורים או בעלי צבע כהה. וכך, כלבים וחתולים בעלי פרווה כהה נאלצים להמתין תקופות ממושכות הרבה יותר עד לאימוצם לעומת בעלי חיים בהירים, גם כאשר שאר המאפיינים שלהם, כמו גיל, סוג ואופי, דומים להפליא.

התופעה המצערת הזו מוכרת לנו היטב, ולאורך השנים האגודה עשתה מאמצים להעלות את מודעות הציבור לנושא ואף יצאה בקמפיינים מיוחדים לעידוד בעלי חיים כהי פרווה. החתולים השחורים סובלים מהתופעה אף יותר בשל אמונות טפלות, ולכן אנו רוצים להפנות זרקור אל החתולים השחורים המקסימים שממתינים באגודה לבתים חמים. בבית המחסה שלנו נמצאים חתולים שחורים, צעירים ובוגרים, שמחפשים בעלים מסורים שמבינים שלאהבה אין צבע. בואו ואמצו אותם ללבכם ולבתיכם, העניקו להם בית חם והפכו אותם לחלק בלתי נפרד מהמשפחה.

לולה - חתולה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

לולה היא חתלתולה מעורבת שחורה ומיוחדת בת 4 חודשים שכולה מתיקות. מדובר בגורה מתלטפת ומתרפקת שאוהבת לגרגר ונהנית לשחק, ומחפשת בעלים אוהבים ומסורים.

אלכסה - חתולה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

אלכסה היא חתולה מעורבת בת 4 חודשים, עדינה ומתוקה. גורה צעירה ומלאת קסם מחפשת בעלים מחויבים שיגדלו אותה באהבה כל חייה ומבטיחה להכניס המון אושר ושמחה לביתה החדש.

בים - חתול לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

בים הוא גור מעורב מתוק ושובב בן 5 חודשים. חתלתול צעיר וכובש, שאוהב לשחק ומתחבר לכולם. הוא ממתין באגודה לפגוש את הבעלים שיהיו חבריו הטובים ביותר לתמיד.

באגודה נמצאים בכל עת עוד המון כלבים וחתולים שממתינים לפגוש את הבעלים שיעניקו להם בית חם ואוהב. אמצו כלב או חתול מאגודת צער בעלי חיים בישראל ותזכו בחבר אוהב שיכניס לחייכם המון שמחה ואושר.

לאימוץ – בואו לאגודה שברחוב הרצל 159 בתל אביב.

להתנדבותבואו להדרכת מתנדבים שמתקיימת באגודה מדי יום שלישי בשעה 16:00 וביום חמישי בשעה 11:00.

לפרטים נוספים, התקשרו: 4553*.