תנו כתף

בפורים הקרוב ניתן לפתוח את הלב ולשמח את בעלי החיים הנטושים באמצעות משלוחי מנות הכוללים חטיפים, צעצועים ומשחקים

בעוד שבחג פורים אנחנו מצווים לשמוח ולשמח עדלאידע, באגודת צער בעלי חיים בישראל מבקשים לשמח גם את בעלי החיים הנטושים – כלבים וחתולים הממתינים בכיליון עיניים לבתים חמים ואוהבים – באמצעות משלוחי מנות הכוללים חטיפים, משחקים וצעצועים.

לקראת החג, צוות "מחסני מזון לחיות מחמד", חנות אשר תורמת מזון וציוד לאגודה באופן קבוע, התגייס למען בעלי החיים הנטושים, והכין שלושה סוגים של משלוחי מנות – לגורי כלבים, לכלבים בוגרים ולחתולים – במחיר מסובסד ושווה לכל נפש העומד על 30 ₪ בלבד למשלוח.

משלוח מנות לחתולים
משלוח מנות לחתולים

המעוניינים לשמח בעל חיים נטוש ולשגר אליו משלוח מנות מפנק, מוזמנים להתקשר למחסני מזון לחיות מחמד (03-5503440) ולבצע את ההזמנה טלפונית באמצעות תשלום בכרטיס אשראי. ניתן כמובן להרים תרומה גבוהה יותר ולרכוש עבור בעלי החיים מוצרים נוספים כגון שקי מזון, חול לחתולים, מתקני גירוד לחתולים או מיטות מרופדות ומפנקות. את ההזמנות ניתן לבצע עם כל סוגי כרטיסי האשראי בשעות הפעילות של החנות (ימים א-ה בין השעות 20:00-9:30 וביום שישי בין השעות 15:00-8:30).

משלוח מנות לכלבים בוגרים
משלוח מנות לכלבים בוגרים

משלוחי המנות כוללים:
משלוח מנות לגורי כלבים: מקל מיוחד ללעיסה, חבל עם כדור גומי ללעיסה, 4 עצמות (גידים) להתפתחות השיניים, כדור גומי למשחק ומארז ביסקוויטים לכלבים.
משלוח מנות לכלבים בוגרים: חבל עם עצם סידן ללעיסה, מארז עם שלוש יחידות של משחק לעיסה מצופה בעצם, כדור גומי למשחק ומארז ביסקוויטים לכלבים.
משלוח מנות לחתולים: 8 כדורים למשחק מסוגים שונים (ספוג, פלסטיק ובד), זוג עכברי צעצוע, כדור ממולא קטניפ עם נוצה וחכת משחק.

אנו רוצים להודות למחסני מזון לחיות מחמד על שיתוף הפעולה ומאחלים לכולם חג פורים שמח.