שנה של אהבה

לוח השנה של האגודה לשנת תשע"ה מוקדש לקשר המיוחד הנרקם בין ילדים לכלבים, ומככבים בו כלבים שאומצו באגודה על ידי משפחות עם ילדים

כמדי שנה לקראת השנה החדשה, מוציאה אגודת צער בעלי חיים בישראל לוח שנה לשנת תשע"ה (2014-2015). לוח השנה המסורתי של האגודה מוקדש השנה לכלבים שאומצו בבית המחסה של האגודה על ידי משפחות בעלות ילדים ולקשר המיוחד שנרקם בין הילדים לכלבים.

את חודשי השנה בלוח מקשטות תמונותיהם היפות של אגם פפל עם כלבתה זואי, עומרי ירון עם כלבתו לוצ'י, האחים יעל וליאור ארביב עם כלבתם סופי ועוד ילדים רבים המצולמים עם חבריהם הטובים על ארבע, שמשקפים את האושר הגדול שמכניס בעל החיים לביתם.

לוח השנה של האגודה לשנת תשע"ה
לוח השנה של האגודה לשנת תשע"ה

על הקשר המיוחד ועל האהבה הגדולה בין הילדים לכלבים, כפי שהם באים לידי ביטוי בלוח השנה, נכתב ונחקר רבות. עבור ילדים רבים חיית המחמד המשפחתית היא החבר הטוב ביותר – בן לוויה שמעניק אהבה אינסופית ועוזר לילד לפתח אחריות, ביטחון עצמי, רגישות לזולת ויכולת קבלה ונתינה רגשית. מחקרים הצביעו כי לטיפול בבעל חיים ערך מוסף להתפתחותו של הילד, ותרומה משמעותית במיוחד בקידום דימוי עצמי חיובי והתפתחות רגשית. בנוסף, ילד המטפל בבעל חיים ונקשר אליו ילמד לפתח אמפתיה ולהבין טוב יותר את האחר, ויפתח מיומנויות חברתיות ומערך עשיר של אסטרטגיות לפתרון בעיות. אנו מקווים כי לוח השנה יעודד עוד משפחות רבות לאמץ בעל חיים ולזכות באהבה, חברות ונאמנות שאינן תלויות בדבר.

לוח השנה יישלח לכל המרימים תרומה גבוהה מ-35 ₪ באמצעות הטלפון (03-5136500 או 4553*) עד לגמר המלאי.

אנו רוצים להודות לצלמת שירן כרמל ולמעצבת הגרפית שירה לאוטמן, אשר התגייסו בהתנדבות ליצירת לוח השנה, ולחברות "סולאנו" ו"אנסול", שתרמו להפקתו.

לצפייה בלוח השנה לחצו כאן.