פורטרט עם זנב

פרויקט מיוחד – גדולים מהחיים: כלבי האגודה דרך עדשת המצלמה של יבגני ורנר במטרה לעודד את אימוצם של הכלבים הגדולים

בכל רגע נמצאים בבית המחסה שלנו עשרות כלבים שממתינים בקוצר רוח לאנשים שיעניקו להם בית חם ואוהב. הכלבים שנאלצים להמתין זמן ארוך במיוחד עד למציאת משפחה מאמצת הם כלבים גדולים פיסית, בעיקר בשל החשיבה שכלב קטן נוח יותר לגידול. האמת היא שגודל הכלב אינו מעיד על אופיו, על רמת האנרגיה שלו ועל התאמתו לילדים. כלבים גדולי ממדים יכולים להיות רגועים ומאוזנים וגם לחיות בדירה קטנה, כל עוד בעליהם מספקים להם את כל צורכיהם, מקנים להם הרגלי משמעת נכונים ומוציאים אתם אנרגיה ברמה הדרושה.

כדי לעודד את אימוצם של הכלבים הגדולים, הצלם המוכשר יבגני ורנר צילם סדרת פורטרטים מרהיבה, דרכה משתקפים הכלבים היפהפיים שכל כך משתוקקים לבעלים מחויבים ומפנקים. בואו לאמץ אותם מהאגודה שברחוב הרצל 159 בתל אביב. הם, וכל האהבה שיש להם לתת, ממתינים לכם בכיליון עיניים.

ברי הוא כלב שרפיי מעורב בן 6 שנים, חברותי ואנרגטי. מדובר בכלב מקסים שעדיין מתנהג כמו גור, אוהב לשחק עם כדורים וחבלים ומסתדר עם כלבים אחרים, ילדים ואנשים. יש לו לשון סגולה ומיוחדת והוא רגיל לחיות בחצר, אך יסתדר מצוין גם בבית.

ברי - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

ליאו הוא כלב רועים מעורב גדול ומסיבי עם הרבה כוח פיסי בן שנה וחצי. הוא מעט חששן וחשדן ולכן מפגשים איתו מתחילים בנביחות אך מסתיימים בנשיקות. יש לו נטייה להיות טריטוריאלי והוא זקוק לבעלים אחראיים שיוציאו אותו לטיולים שבהם הוא יוכל לפרוק אנרגיות.

ליאו - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

לוסי היא כלבת רועים מעורבת בת 3 שנים, נשמה טובה עם מבט כובש. מדובר בכלבה עדינה, נאמנה וחכמה, שמסתדרת עם כלבים אחרים, ומחפשת אחר בעלים אוהבים ומחויבים שיגדלו אותה באהבה כל חייה.

לוסי - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

מקס הוא כלב מלינואה מעורב בן שנה וחודשיים. הוא ערני, אנרגטי, מסתדר עם כלבים אחרים, וזקוק להרבה פעילות. לכן הוא מחפש בעלים שיאתגרו אותו ויכניסו משמעת וגבולות לחייו.

מקס - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

נס היא כלבת רועים מעורבת, אנרגטית ומלאת שמחת חיים בת שנה. מדובר בכלבה שובבה שעדיין מתנהגת כמו גורה, וזקוקה להרבה פעילות ולבעלים שיידעו לחנך ולהציב גבולות.

נס - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

לב הוא כלב מלינואה מעורב מרשים ויפה בן שנה וחצי, עם הרבה כוח ורצון ללמוד. הוא מסתדר עם כלבות נקבות אך לא תמיד עם זכרים, וזקוק לפעילות ואתגר ולבעלים עם ניסיון בחינוך.

לב - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

לסי היא כלבת מלינואה מעורבת בת 5 חודשים, סקרנית ותזזיתית. היא גורה מתוקה וחברותית שנהנית ממשחקים וחייבת לבדוק כל דבר. מדובר בכלבת עבודה שזקוקה להרבה אתגר, ולכן היא מחפשת בעלים רציניים וסבלניים עם ניסיון בחינוך.

לסי - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

צ'ילי ומירנדה הן שתי אחיות, רועות מעורבות וחברותיות בנות 9 חודשים, שכל אחת מהן שובת לב ומלאת אהבה. הן הגיעו לאגודה כשהיו גורות צעירות מאוד ולכן הן זקוקות לחינוך והכוונה מבעלים סבלניים שיראו להן את העולם שמחוץ לכלבייה ויעניקו להן בית חם, ביחד או לחוד, לכל חייהן.

מירנדה - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

צ'ילי - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

נלה היא כלבת רועים מעורבת בת שנה, שהגיעה לאגודה לאחר שנמצאה נטושה בגיל צעיר מאוד. מאז היא רואה כיצד חבריה האחרים על ארבע מוצאים בתים חמים והיא עדיין ממתינה לבעלים מחויבים שיבינו כי היא זקוקה לחשיפה נכונה לעולם הגדול ולחינוך. היא מבטיחה להיות חברה טובה ונאמנה למי שיבחר לאמץ אותה ללבו ולביתו.

נלה - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל