ערוץ הילדים

הכירו את היזמים הצעירים והמקסימים, שמנצלים את הזמן הפנוי בחופשים ובסגר, ובאמצעות דמיון והמון רצון טוב תורמים לבעלי החיים

עלמה גרטי ונטע אלבק בנות העשר וחצי מרמת השרון הן שתי חברות טובות שאוהבות מאוד כלבים וחתולים (בתמונה הראשית, ביחד עם לוסי – כלבתה של נטע). בקיץ, כדי להעביר את הזמן, הן יצרו צמידי מקרמה צבעוניים והחליטו למכור אותם בגינה ומחצית מההכנסות הן תרמו לאגודה. "אנחנו מקוות שעוד ילדים יעשו כמונו", הן אמרו, ולנו לא נותר אלא להצטרף לקריאתן.

צמידי מקרמה מעשה ידיהן של עלמה גרטי ונטע אלבק - אגודת צער בעלי חיים בישראל - תמונה באדיבות המשפחה
צמידי המקרמה של נטע אלבק ועלמה גרטי

גם שאולי ואלכסנדרה ששון החליטו לעשות מעשה טוב למען בעלי החיים. את הצעצועים שבהם הם כבר לא משחקים הם הוציאו למכירת חצר, ואת הכסף שנאסף הם הביאו לאגודה כתרומה למען בעלי החיים.

שאולי ואלכסנדרה ששון - מכירת חצר למען בעלי החיים - אגודת צער בעלי חיים בישראל
שאולי ואלכסנדרה ששון

התרגשנו מאוד גם מהמחווה של מיה ומיכל המתוקות, שהחליטו ביחד עם המשפחה לנצל את מענק הקורונה לרכישה של חטיפים ומשחקים משמחים לבעלי החיים, אותם הם הביאו לבית המחסה של האגודה.

מיה ומיכל רכשו חטיפים ומשחקים לבעלי החיים - אגודת צער בעלי חיים בישראל
מיה ומיכל תרמו חטיפים ומשחקים לבעלי החיים

אנו רוצים להודות מעומק הלב לילדים המקסימים שפעלו למען בעלי החיים הנטושים ועל תרומותיהם הנפלאות. יש לכם רעיונות יצירתיים נוספים כיצד ניתן לסייע לבעלי החיים, לרתום את הקהילה ולשמח את הכלבים והחתולים באמצעות תרומות, חטיפים, מזון, או צעצועים? שתפו אותנו בטלפון 4553* או בעמוד הפייסבוק של האגודה.