מתחילה מהתחלה

לאחר שסבלה מהתעללות ואיבדה את עינה, הכלבה האמיצה קורה עברה שיקום באגודה ומצאה בית חם

בחייה הקצרים הספיקה הכלבה קורה לסבול מהתעללות קשה, לעבור שני ניתוחים ולהתגבר על מחלה. כיום, בגיל ארבעה חודשים, לאחר שעברה שיקום באגודה והיא מחובקת על ידי משפחה חמה שאימצה אותה, היא יכולה להתחיל חיים חדשים.

לפני חודשיים הגיעה אלינו גורה קטנה ומקסימה בת שמונה שבועות, שנמצאה בפארק על ידי ילדים, נטושה בתוך ארגז קרטון. כבר במבט ראשון ניתן היה להבחין כי היא סובלת מפגיעה קשה מאוד בעינה הימנית, ובדיקה וטרינרית איששה את השערתנו – הפגיעה נגרמה כתוצאה מהתעללות מכוונת באמצעות מכה ישירה לעין או בעיטה. יועצת האימוצים של האגודה, גל בבא, החליטה לקחת את הגורה המעורבת תחת חסותה והעניקה לה את השם קורה (על שם הצבע השחור ביפנית).

קורה ביום ההגעה לאגודה
קורה ביום ההגעה לאגודה

קורה נלקחה לד"ר חווי צרפתי, בעלת ניסיון רב בטיפול בעיניים של כלבים, אך לצערנו הבדיקה העלתה כי לא ניתן להציל את עינה של קורה והיא עברה ניתוח להוצאת העין במרפאת האגודה. קורה התאוששה מהניתוח במהירות וכל צוות האגודה טיפל בה במסירות והעניק לה תשומת לב ואהבה. היא קיבלה חיסונים, התגברה על וירוס שתקף אותה והחלה להתרגל לחיים עם עין אחת.

סיפורה של קורה פורסם בעמוד הפייסבוק של האגודה, וחברי העמוד עקבו אחר העדכונים על הגורה האמיצה עם האופי השובב והחברותי, שנהנית לשחק עם צעצועים ומסתדרת מצוין עם כלבים אחרים. עם קבלת החיסון האחרון ולאחר שעברה ניתוח עיקור, קורה המתוקה מוכנה להתחיל פרק חדש עם משפחתה המאמצת.