ממשלת הפקר!

חייבים לקטוע את שרשראות הסבל!

כלבי ההפקר, כך מכנים אותם, את אלפי הכלבים הנטושים, הכלבים השקופים במדינת ישראל שלצערנו איננו רואים את הפתרון באופק עבורם.

בכל יום מתקבלות קריאות לעזרה מאותם שטחי הפקר בנגב ובצפון, מפעילים למען בעלי חיים שכואבים את כאבם של הכלבים המשוטטים, מתחנות הסגר שקועות תחת העומס.

הפריפריות שברובן מעוטות תקציבים, אינן מסוגלות להתמודד כראוי עם הבעיות הרבות שניצבות לפתחן ומדינת ישראל לא בדיוק מסייעת למציאת הפתרונות הדחופים מניעת צער וסבל.

הממשלה מפקירה את החלשים, את אלו שקולם אינו נשמע והכי עצוב שהדרך עוד ארוכה והכלבים סובלים מאוד.

בשלוש השנים האחרונות חילצה אגודת צער בעלי חיים משטחי ההפקר בנגב- ערד, דימונה, באר שבע ויישובי הפזורה, כלבות מניקות, כלבות בהיריון, גורים, בוגרים ובסך הכול למעלה מ 200 כלבים שנקלטו בבית המחסה הגדול בישראל.

הבאתם למרכז, הטיפול והדאגה לכלבים, תהליך השיקום והעבודה האין סופית סביבם מסתכמים בעשרות אלפי שקלים בכל חודש שלא מגיעים ממשרדי הממשלה אלא מתרומות שמקוששת האגודה מאזרחים טובי לב.

לצערנו הרב היו כלבים שמתו בדרך, שגאלנו אותם מייסורים, ממחלות קשות, מפרקי גפיים שבורים והכי עצוב שבשטחי ההפקר נותרו עוד אלפי כלבים שמשוועים להצלה ולגאולה.

רק השבוע חולצה עוד אמא עם 7 גורים שהמליטה במערת חול בבסיס נחל קריות בנגב ליד ערד.
למזלה של האם והגורים עלה בידנו לשלוח רכב חילוץ מתל אביב אל הבסיס הצבאי ליד ערד ולאסוף את הכלבה עם שבעת גוריה היונקים ולהביאם לחוף מבטחים.
המשפחה המורחבת נקלטו בבית המחסה קיבלו טיפול ראשוני מצוות בית החולים הווטרינרי שלנו והם יטופלו באהבה על ידי הצוות.


לצערנו, איננו יכולים לפעול לבד במרחב העצום של שטחי ההפקר בנגב. אנו מסייעים ככול האפשר אך מדינת ישראל היא זו שאמורה לתת פתרונות הומאניים ומהירים מאוד כדי לעצור את הסבל, למנוע עוד ועוד המלטות.

המצב יוצא מכלל שליטה, לא מעט בעלי חיים מתגלים עם כלבת בעיקר בצפון ואנו חוששים מאוד שלא תבוא עלינו השמדה המונית בעקבות מגפת כלבת.

הצענו תוכנית בסיס להנעת טיפול מהיר בכלבי ההפקר ואנו מקווים כי אנשי המקצוע שאמונים על פי חוק צער בעלי חיים יאמצו את התוכנית ויפתחו אותה, יתקצבו אותה ויעשו את מה שצריך לעשות ומהר כדי לקטוע את שרשראות הסבל.

אגודת צער בעלי חיים בישראל זקוקה לכם, זקוקה לתרומות שלכם על מנת להמשיך ולפעול למען הנטושים חסרי המזל. התקשרו למוקד 4553* ותרמו ביד רחבה, פתחו לבכם ותרמו גם באמצעות אפליקציית פייבוקס (מתחם העמותות)  ובאמצעות ביט מספר: 0548789980 וכמובן באתר שלנו כאן