כלבים וחיוכים

כוחו של חיוך: הכירו את הכלבים המקסימים והחייכנים שיכניסו המון שמחה ואושר לחיי הבעלים שיבחרו לאמץ אותם ללבם ולביתם

צילום: מאיה סיני

דנוור: הדוגמן החייכן וטוב הלב שמופיע בתמונה הראשית הוא דנוור, כלב מעורב אנרגטי ומלא קסם שבקרוב יחגוג שנה. הוא ישמח לעשות זאת בבית חם עם בעלים מסורים שיידעו לאהוב ולחנך, להם הוא יוכל להראות עד כמה הוא כלב אוהב ומתחבק.

חץ – כלב לאימוץ – אגודת צער בעלי חיים בישראל

חץ: קשה לעמוד בפני הקסם והחן של חץ, כלב מעורב בן 7 חודשים. למרות גודלו, הוא עדיין גור שרוצה ללמוד דברים חדשים. הוא חברותי לכלבים ואנשים, יודע להראות אהבה, וזקוק לבעלים עם ניסיון בחינוך שיהפכו אותו לחלק בלתי נפרד מהמשפחה.

לולה – כלבה לאימוץ – אגודת צער בעלי חיים בישראל

לולה: שמחת החיים המתפרצת הזו שייכת ללולה, כלבה צעירה ואנרגטית בת 10 חודשים. היא מחונכת חלקית, מאוד אוהבת ילדים, מסתדרת עם כלבים אחרים, ומחפשת בית חם עם בעלים שימשיכו לחנך ובעיקר לאהוב.

סקיי - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

סקיי: הכירו את סקיי, גור מעורב ומתוק בן 3 חודשים, שצפוי להיות בינוני-גדול פיסית. מדובר בכלבלב פעיל ושמח, חברותי לכלבים, אנשים וילדים שעושה את צעדיו הראשונים בעולם. הוא כלב אוהב ומחבק שזקוק לחינוך ולבעלים מחויבים עם ניסיון.

מיקי - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

מיקי: מיקי היא גורה מעורבת בת 5 חודשים, שנמצאה נטושה ברחוב ביחד עם אחותה. מדובר בכלבה צעירה, סקרנית ושובת לב, שצפויה להיות בינונית-גדולה פיסית עם המון פוטנציאל ללמוד. היא זקוקה לבעלים עם ניסיון בחינוך גורים שיעניקו לה בית חם, תשומת לב ואהבה.

אושר - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

אושר: החיוך הכובש הזה שייך לאושר, כלב רועים מעורב בן 9 חודשים. מדובר בכלב צעיר ומתוק עם המון אנרגיות ושמחת חיים. הוא מחונך חלקית לצרכים, צפוי להיות בינוני-גדול פיסית וממתין באגודה לפגוש את הבעלים שיגדלו אותו באהבה כל חייו.

אלכס - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

אלכס: אלכס הוא כלב מעורב ובינוני בגודלו בן 8 חודשים, שרק רוצה לתת ולקבל אהבה. מדובר בכלב צעיר, רגוע וחברותי שמסתדר עם ילדים, אוהב אנשים ונהדר עם כל הכלבים. הוא מחונך חלקית לצרכים ומחפש בעלים שמוכנים לחנך ולזכות בחבר חייכן ונאמן.

מקס - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

מקס: היפיוף הזה הוא מקס, כלב מעורב בן שנתיים, בינוני בגודלו, עדין ומעט חששן. הוא חברותי לאנשים ורוצה להגיע לבעלים מסורים שיעזרו לו לצבור ביטחון, להיפתח ולהפוך לבן משפחה אוהב ואהוב.

ציקיטה - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

צ'יקיטה: החיוך הזה שייך לצ'יקטה, כלבה בוגרת בת 7.5 שנים, עדינה, חייכנית ומאולפת לפקודות בסיסיות. מדובר בכלבה חברותית שמסתדרת עם כולם, וכעת היא מחפשת בעלים שיעריכו את אופייה הנוח ויתנו לה בית חם יציב ואוהב.

פיטר - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

פיטר: פיטר הוא כלב מעורב ובינוני בגודלו בן שנה וחצי. מדובר בכלב צעיר ואנרגטי, מלא בשמחה וסקרנות, שמסתדר עם ילדים, מבוגרים וכלבים אחרים. הוא רוצה להגיע לבעלים מסורים שיתנו לו להרגיש אהוב והוא מבטיח לתת להם את כל מה שיש בו.

באגודה נמצאים בכל עת עוד המון כלבים וחתולים שממתינים לפגוש את הבעלים שיעניקו להם בית חם ואוהב. אמצו כלב או חתול מאגודת צער בעלי חיים בישראל ותזכו בחבר אוהב שיכניס לחייכם המון שמחה ואושר.

לאימוץ – בואו לאגודה שברחוב הרצל 159 בתל אביב.

להתנדבות – בואו להדרכת מתנדבים שמתקיימת באגודה מדי יום שלישי וחמישי בשעה 16:00.

לפרטים נוספים, התקשרו: 4553*.