כוכבים מהסרטים

שני כלבים גזעיים שנרכשו בכסף רב ננטשו באגודה ומחפשים משפחות מאמצות שיגדלו אותם באהבה, הפעם לכל חייהם

אימוץ של כלבים גזעיים, עם תעודות או בלי, אינו ערובה לאי נטישתם, אפילו שבמקרים רבים הם נרכשו תמורת סכומי כסף גבוהים.

ברנדה ושאדו, ממש כמו כוכב הסרט "קוראים לי בטהובן", ננטשו לאחרונה בבית המחסה של האגודה. השניים התחברו במהירות, הם נמצאים יחד בתא גדול ומרווח ויוצאים לטיולים יומיים עם מתנדבי האגודה. אנו מקווים למצוא עבורם בעלים אחראיים, שמבינים בגידול הגזע ויעניקו להם בית אוהב לכל החיים, לשניהם ביחד או לחוד.

ברנדה, בת 3 שנים, היא כלבה יפת תואר, אצילית וחכמה, שהיתה שייכת לזוג מבוגר מתל אביב. בני הזוג הגיעו למסקנה שהטיפול בכלבת סאן ברנרד ענקית אינו קל וכי היא אינה מקבלת מספיק תשומת הלב. לאחר שלא הצליחו למצוא עבורה בית בעצמם הם הביאו אותה לאגודה.

שאדו בן השנה נקשר ליד שער בית המחסה, כנראה בגלל שהבעלים הנוטשים הרגישו ברע עם המעשה והחליטו להעלם מהשטח, שהרי שערנו תמיד פתוחים לקלוט בעלי חיים נטושים. הודות לשבב של שאדו יצרנו קשר עם בעליו הרשומים במרכז השבבים. לדבריהם הם רכשו אותו בכסף רב ולאחר תקופה קצרה העבירו אותו לבעלים אחרים. בהמשך החקירה גילינו כי שאדו עבר לפחות ארבעה בתים עד שהגיע אלינו.

המסר החשוב מסיפורם של ברנדה ושאדו הוא לא למהר לאמץ כלבים גזעיים מבתי גידול או מאנשים פרטיים תמורת סכומים אסטרונומיים, בטח לא לפני מחקר קצר על תכונות הכלב וצרכיו הספציפיים. אנו ממליצים לכם לבקר באחד הארגונים לרווחת בעלי חיים ולאמץ כלב נטוש, גזעי או מעורב, שיוקיר לכם תודה ויעניק המון אהבה ללא תנאים.