חינוך לסובלנות ולמודעות הוא הבטחה לעתיד הומאני, לחיים טובים יותר לבעלי החיים ולאדם

צפו בכתבה

מחלקת החינוך מארחת במתחם האגודה קבוצות שונות של צעירים (כיתות מבתי ספר, תנועות נוער, חיילים, נוער מהתפוצות, צעירים מכל המגזרים מכל רחבי הארץ, ילדים ונערים הנמצאים בסיכון, ילדים ונוער בעלי צרכים מיוחדים ממסגרות טיפוליות ועוד) ומבוגרים (מרכזי טיפול ושיקום, חברות המגיעות ליום תרומה לקהילה, מורים ועוד).בנוסף, האגודה מעבירה פעילויות בבתי ספר, במרכזים קהילתיים, במועדוני קשישים ובתנועות נוער.

בין הנושאים המועלים בפעילויות: הרקע ההיסטורי של חיות המחמד, מצבם של בעלי החיים הנטושים, אימוץ אחראי, עיקור וסירוס, התעללות בבעלי חיים.


במרכז פעילויות המחלקה עומדים ערכים כגון סובלנות, אמפתיה, אחריות, נתינה וכיבוד הטבע והסביבה. כל אחד מהם הוא מילה גדולה, אך כאשר פורטים אותה למעשים הנובעים מדאגה ואהבה היא הופכת להיות דרך חיים. במהלך פעילויות החינוך אנו מנסים ליצור דו-שיח פורה של אחריות וכבוד לבעלי החיים שסביבנו ולעולם בו אנו חיים, ממנו יכולים כל הצדדים להיתרם. פעילויות כמו אלה הן פורצות דרך ובעלות תרומה משמעותית בפיתוח רגש חיובי לבעלי החיים, כמו גם להכרה בזכויותיהם, צורכיהם ורווחתם.


מחלקת החינוך שלנו באגודת צער בעלי חיים בישראל תשמח לארח צוותים חינוכיים, לארח תלמידי בתי ספר, גני ילדים ותנועות נוער לפעילויות ייחודיות שמחברות ומעמיקות את הקשר של המשתתפים אל בעלי החיים, אל הסביבה, אל חבריהם ואל עצמם.


המחלקה לחינוך להומאניות, לפרטים נוספים בבקשה לשלוח וואטסאפ: 0547952326