חיבוק אמיץ

כלבים לאימוץ: בואו להכיר את החבר הכי טוב שיהיה לכם! המתנדבים היקרים שלנו מספרים במילים ובתמונות על הכלבים שמבקשים חיבוק ובית חם ואוהב

לונה - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

לונה: הכירו את מלכת החצר – לונה היא כלבת רועים מעורבת בת שנה ו-4 חודשים, כלבה תוססת, שובבה ומלאת אנרגיות, שלא תוותר על שום הזדמנות לשחק ולהשתולל בחצר עם כל החברים על ארבע. מדובר בכלבה חברותית, מתוקה וחייכנית, שתשמח לצאת לטיולים כיפיים עם הבעלים שיאמצו אותה ויגדלו אותה באהבה.

דוכסית - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

דוכסית: דוכסית המתוקה הגיעה אלינו כשהיתה גורה קטנה בת 3 חודשים, בובה שלא מכירה דבר. כמעט שנה עברה מאז, וכל מה שדוכסית מכירה זה את כלוב הבטון שלה ואת חצר האגודה. מדובר בנסיכה מיוחדת במינה, שקטה, עדינה, מסתדרת עם כל הכלבים ועם אנשים, והיא רק ממתינה שמישהו ישים אליה לב. היא אוהבת ושמחה לראות את המתנדבים שמבחינתה הם משפחתה, אבל כולנו יודעים כמה היא תשמח לדעת שיש עולם שלם בחוץ שהיא עוד לא פגשה, והיא מוכנה לגלות אותו עם מי שייאמץ אותה ללבו ולביתו.

רפי - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

רפי: בקרוב נחגוג לרפי המתוק יום הולדת שנה והמתנה המושלמת עבורו תהיה בית חם ואוהב! רפי הוא חבר חמוד, שובב ושמח, שמפזר אנרגיות חיוביות לכל עבר. מדובר בכלב אוהב שמסתדר עם כל בעל חיים על הפלנטה, נהנה לשחק, לחבק ולהראות אהבה, ואת כל הטוב הזה הוא רוצה לחלוק עם חברים חדשים על שתיים שיתכרבלו אתו, יוציאו אותו לטיולים ויזכו בכלב מושלם! הוא עדיין זקוק לחינוך ויתאים למשפחה עם ילדים או לאנשים פעילים שיפרקו אתו אנרגיות בטיולים.

נאיה - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

נאיה: כלבת רועים מעורבת בת שנה, גדולה פיסית, לבבית ועם חיוך תמידי שמרוח מאוזן לאוזן. היא מסתדרת ואוהבת את כולם ותמיד מוכנה לשחק. מי שמסר אותה סיפר שהיא מאוד אוהבת ים, אז היא מוכנה לפתוח בקרוב את עונת הרחצה עם בעלים אוהבים שיעניקו לה בית חם לכל חייה.

סימבה - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

סימבה: סימבה הוא כלב רועים מעורב בן 6 שנים, מחונך וחברותי, שהיה רגיל לחיות בחצר. למרות נטישתו הוא עדיין שומר על חיוך, מסתדר עם כל החברים החדשים על ארבע שהוא פוגש באגודה ומתחבר במהירות גם עם אנשים – מבוגרים וילדים כאחד. כאן בתמונה הוא נהנה מטיול עם פנחס המתנדב היקר שלנו. יש לו אנרגיות מתונות, הוא פחות מסתדר עם חתולים והוא ישמח לפגוש את הבעלים שיעריכו את אופיו הנוח וייתנו לו בית יציב ואחראי.

סנדי - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

סנדי: כלבת ציד מעורבת ומתוקה להפליא בת 3.5 שנים, שמסתדרת עם כולם. בובה עדינה במיוחד, בעלת יכולת מופלאה לגשת לכל כלב ולכל אדם ולגרום להם להתאהב, לקקנית ואתלטית כיאה לפוינטרים!

ג'וי - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

ג׳וי: דוג דה בורדו מעורב ענק עם לב ענק עוד יותר. כלב גדול שבטוח שהוא קטן, ולמעשה הוא הכלב הכי עדין ורגיש שתפגשו. הוא בן שנתיים וחצי, עבר חיים לא קלים, והוא קצת חששן, אך עם זאת הוא מאוד אוהב אנשים ולומד לשחק גם עם כלבים. הוא מלא בחום ואהבה ורק מחפש חיבוק וחמלה והוא יוקיר תודה למי שיעניק לו בית חם ויציב לכל חייו.

ג'ונה - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

ג'ונה: ג׳ונה החתיך מביט לעבר השקיעה וחולם על עתיד טוב יותר. ג'ונה הוא חבר מעורב על ארבע בן שנה וחודשיים, צעיר, קופצני, שובב עם מלא רוח שטות. הוא אוהב להשתולל ומחפש בעלים עם אנרגיות גבוהות כמו שלו, שיידעו לחנך אותו ויוציאו איתו אנרגיות בטיולים.

באגודה נמצאים בכל עת עוד המון כלבים וחתולים שממתינים לפגוש את הבעלים שיעניקו להם בית חם ואוהב. אמצו כלב או חתול מאגודת צער בעלי חיים בישראל ותזכו בחבר אוהב שיכניס לחייכם המון שמחה ואושר.

לאימוץ – בואו לאגודה שברחוב הרצל 159 בתל אביב.

להתנדבות – בואו להדרכת מתנדבים שמתקיימת באגודה מדי יום שלישי בשעה 16:00 וביום חמישי בשעה 11:00.

לפרטים נוספים, התקשרו: 4553*.

צילום תמונה ראשית (רפי): ג'ני טרלובסקי