והזוכים הם…

תחרות "מעורב זה גזעי 2006", הגיעה אתמול לשיאה בשידור ישיר בטלוויזיה של שלב הגמר

תחרות הכלבים "מעורב זה גזעי 2006" שארגנה האגודה הגיעה לקו הסיום. החגיגה הצבעונית, בהנחיית גילת אנקורי ושרית וינו אלעד, הועברה הישר אל אולפני הטלוויזיה החינוכית לתוכנית ספיישל  של "בחדר של חני" במסגרת שעתיים של שידור חי ותוסס.

מתוך מאות מועמדים שנרשמו לתחרות, שהחלה בתחילת חודש פברואר, בחרו הגולשים ב-16 מועמדים שעלו לשלב הגמר. המועמדים ובעליהם הגיעו נרגשים ומלאי גאווה על על כלביהם המעורבים האהובים. בזה אחר זה עלו הכלבלבים על הבמה ובעליהם הציגו אותם בפני הקהל במתחם והצופים בבית. כל אחד מהם ביקש לשכנע כי כלבו ראוי לתואר הנחשק.

ההצבעות התבצעו באמצעות sms תוך כדי השידור, ובסוף האירוע הזוכים הוכתרו, זכו בפרסים והצטלמו לכתבת שער למגזין "מסע צעיר" מבית "מסע אחר" שליוו את התחרות ביחד עם חברת "ביו פט" יצרנית "בונזו".

בשבילנו, כולם זכו. והכוונה היא זכו במשפחות חמות ומאושרות, בבעלים שגאים לגדל חברים על ארבע ורואים בהם חלק בלתי נפרד מהמשפחה.

הזוכים במקומות הראשונים בשלוש הקטגוריות:
המעורב הכישרוני: ג'וי של רן אוזנה מאשדוד. כלב כשרוני שמאחוריו ניצבים בעלים שמטפחים באדיקות את הקשר בין ג'וי לבין המשפחה.
המעורבת שהכי דומה לבעליה: טיגר של מרינה לרנר מקריית מוצקין.
מלך היופי של המעורבים: בוני, התותח של ליז גוטליב ממודיעין. בוני גדל יחד עם סאני, חברתו הכלבלבית המתוקה שליוותה אותו ברגעי השיא.
מלכת היופי של המעורבים: גרייס של אילאיל אריאלי ורן גולן מתל אביב, שאומצה באגודה שלנו.

ואנו מסיימים בקריאה לציבור – בואו לאגודה לאמץ את החברים הכי טובים שיהיו לכם. לא מגיע להם לחיות בכלוב. קחו אותם הביתה ותזכו בחבר נאמן שיעניק לכם אהבה ללא תנאים.