היפים והאמיצים

כלבים לאימוץ: המתנדבים המסורים שלנו מציגים בתמונות ומילים את הכלבים שממתינים באגודה לבית חם ואוהב

תומס - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

תומס: היפיוף הזה הוא תומס, רועה מעורב בן 3 שנים, טיפוס רגיש וקצת חששן, אבל מלא בשמחה ואנרגיות חיוביות. הוא הגיע אלינו לאחר שחי כל חייו בבית ללא כל אינטרקציה עם כלבים. בתהליך הדרגתי המתנדבים הפגישו אותו עם כלבים שונים שגילו לו את העולם הנפלא של משחק וריצה יחד בחצר האגודה. כעת הוא משחק נהדר עם זכרים ועם נקבות ולא יפספס יותר שום הזדמנות למפגש עם חברים על ארבע. הוא מחונך לצרכים ופקודות ומחפש בעלים שיאהבו אותו ויאפשרו לו לממש את הפוטנציאל שקיים בו.

אנג׳ל - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

אנג׳ל: המלאכית הזו היא אנג'ל, כלבה מעורבת בת 9 חודשים שמפזרת אנרגיות טובות לכל עבר. מדובר בכלבה מתוקה ועדינה במיוחד שמסתדרת עם כל הכלבים ואוהבת אנשים. היא תהיה בת משפחה נהדרת למי שיבחר להעניק לה בית חם, ישקיע בחינוך וייתן לה תשומת לב ואהבה.

טוי – כלב לאימוץ – אגודה צער בעלי חיים ישראל

טוי: טוי הוא כלב מעורב בן שנה וחצי עם חיוך מאוזן לאוזן שהתרגל במהירות לחיים במכלאה ובטוח ישתלב במהירות גם אצל משפחה חדשה. מדובר בכלב חברותי לכל הכלבים שיודע לחזק גם את הכלבים העדינים והפחדנים. כל כולו רצון לשמח ולגרום לכולם סביבו לחייך והוא יכניס המון אושר ואנרגיות טובות לחיי מי שיבחר לאמץ אותו לביתו וללבו.

ג׳וני – כלב לאימוץ – אגודה צער בעלי חיים ישראל

ג'וני: ג'וני הכובש הוא כלב שמח וחברותי בן כמעט שנה שרק רוצה לשחק! הוא מלא באנרגיות ויכול לבלות שעות במשחק עם חברים על ארבע, חסר אגו לחלוטין ומסתדר גם עם כלבים דומיננטיים. הוא יתאים במיוחד לבית עם כלבים ולבעלים שיוכלו לחזק את החינוך שלו.

לוסי – כלבה לאימוץ – אגודה צער בעלי חיים ישראל

לוסי: הכלבה עם העיניים המיוחדות ביותר באגודה היא לוסי, כלבה מעורבת בת שנתיים בעלת עין בצבע תכלת שבולטת במיוחד על רקע פרוותה השחורה. מדובר בכלבה טובה ומחונכת שמסתדרת עם אנשים וכלבים וממתינה לפגוש את הבעלים שיישבו בקסמה ויגדלו אותה באהבה כל חייה.

סימבה - כלב לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

סימבה: המתוק הזה הוא סימבה, רועה מעורב בן 10 חודשים, כלב גדול ומעט מגושם, מה שהופך כל דילוג שלו לקורע מצחוק. מדובר בכלב שטותניק שלא מודע לגודל שלו ורוצה לטרוף את החיים ולשחק עם כולם – אנשים וכלבים. הוא חברותי במיוחד ורוצה לחלוק את חייו עם בעלים שיעניקו לו בית חם ויזכו בחבר אוהב ונאמן.

דובי - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

דובי: הכירו את דובי, חברה מעורבת על ארבע בת שנתיים וחצי, יפהפייה, גדולה וטובת לב. מדובר בכלבה מתוקה ועדינה שחייה השתנו ולקח לה קצת זמן להתרגל למצב החדש, אבל לאט לאט היא התחילה להיפתח וכל רצונה הוא חיבוק חם ואוהב שיגרום לה להרגיש אהובה. היא מחונכת, מסתדרת עם כלבים וחתולים, ומחפשת בעלים רגישים וסבלניים שיעניקו לה בית יציב.

ג׳סי - כלבה לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל

ג׳סי: ג׳סי היא כלבה עדינה, טובה ולבבית בת 3 שנים. לאחר שננטשה באגודה המתנדבים עזרו לה לצבור ביטחון, להתרגל למצב החדש שנכפה עליה וליהנות ממשחק עם חברים על ארבע. היא מצדה משתפת פעולה, אך מבקשת להרגיש שוב רצויה ונאהבת על ידי בעלים שיאהבו אותה לתמיד ולא יאכזבו אותה.  

באגודה נמצאים בכל עת עוד המון כלבים וחתולים שממתינים לפגוש את הבעלים שיעניקו להם בית חם ואוהב. אמצו כלב או חתול מאגודת צער בעלי חיים בישראל ותזכו בחבר אוהב שיכניס לחייכם המון שמחה ואושר.

לאימוץ – בואו לאגודה שברחוב הרצל 159 בתל אביב.

להתנדבות – בואו להדרכת מתנדבים שמתקיימת באגודה מדי יום שלישי בשעה 16:00 וביום חמישי בשעה 11:00.

לפרטים נוספים, התקשרו: 4553*.