דרוש מזון לבעלי החיים

בית המחסה של האגודה עמוס בכלבים וחתולים, ואנו זקוקים באופן דחוף למזון. אנא פתחו את הלב ועזרו לנו לעזור להם בימים לא פשוטים אלה

התקופה הלא פשוטה שכולנו חווים מציבה אותנו באגודה בפני אתגרים חדשים וקשים. בימים אלה אנו עדים לעלייה משמעותית במספר הנטישות, לירידה דרמטית בכמות האימוצים, ולביטולים של תרומות בעקבות חוסר הוודאות הכלכלי. בית המחסה שלנו עמוס בכלבים, חתולים ובעלי חיים נוספים, והצוות המסור של האגודה עושה את המיטב כדי להעניק להם טיפול מיטבי בתנאים הקיימים.

כל פעילותה של העמותה מתאפשרת הודות לתרומות, וכדי שנוכל להמשיך ולהאכיל את בעלי החיים, אנו זקוקים באופן דחוף לתרומות של מזון. אנא פתחו את לב, ועזרו לנו לעזור להם.

איך תורמים?

תרומות בכרטיס אשראי ניתן להרים בטלפון 4553* או באתר האינטרנט של האגודה, שבו גם ניתן לבצע העברה בנקאית.

משתמשי אפליקציית PayBox מוזמנים לתרום במתחם העמותות שבאפליקציה.

אפשרות נוספת היא לבצע הזמנה של מזון יבש לכלבים וחתולים מחנות חיות הישר לאגודה, ברחוב הרצל 159 בתל אביב. את ההזמנה מומלץ לבצע מחנויות באזור המרכז כדוגמת "מחסני מזון לחיות מחמד" (טלפון: 09-8800353 או 050-4343403) ו"אמזונס" (טלפון: 03-6036025, שבה משתמשי אפליקציית קולו מקבלים הטבה מיוחדת).

בנוסף, אם קניתם לכלב או לחתול שק אוכל והוא אינו מגלה התלהבות מהטעמים החדשים, אם נאלצתם להחליף לכלב את סוג המזון שלו ויש ברשותכם שק אוכל מיותר – אנא הביאו אותם לאגודה או התקשרו אלינו לטלפון 4553*.

תודתנו נתונה מראש לתורמים.

צפו בקטע מהתוכנית "פותחים יום" בהנחיית נועה רוזין ואלעד זוהר, ששודר בערוץ רשת 13 בתאריך 23.3.20, ובו פז רובינזון מראיין את דובר האגודה גדי ויטנר בבית המחסה של האגודה.

צפו בראיון עם דובר האגודה גדי ויטנר מתוך התוכנית סוכן תרבות בהנחיית קובי מידן ולוסי אהריש, ששודרה בתאריך 17.3.2020 בערוץ כאן 11, ובו הוא מספר על הקשיים שבפניהם אנו עומדים בימים אלה.