ארבעת האחים

הכירו את האחים סאלי, פייפר, בריג'יט וסימבה - פוינטרים מעורבים שננטשו באגודה בגיל צעיר וכעת מחפשים בתים חמים

סאלי, פייפר, בריג'יט וסימבה הם ארבעה אחים פוינטרים מעורבים, אשר לפני כחודש ננטשו והגיעו לאגודה. כעת, בגיל שלושה חודשים, לאחר ששהו תחת השגחה וקיבלו את החיסונים הראשונים, הם מוכנים לצאת לאימוץ וממתינים בקוצר רוח למשפחות מאמצות.

ארבעת האחים בעלי האופי הכובש הם מלאי אנרגיות ורוח שטות, אוהבים לשחק ולהשתובב ומחזירים המון אהבה. על בעליהם העתידיים לקחת בחשבון כי הם עדיין לא מחונכים לצרכים, זקוקים לטיולים ארוכים להוצאת האנרגיות וכי בבגרותם הם יהיו כלבים גדולים פיסית.

חשוב לציין כי כמו המוני גורים אחרים, ארבעת הכלבים המקסימים הללו משלמים את המחיר על חוסר האחריות של הבעלים שמגדלים את אמם שלא עברה עיקור, ובמקום להגיע לבית חם שיטפח אותם מגיל צעיר, הם ננטשו, נאלצו לשהות במכלאה וכעת מתמודדים על תשומת לבם של מאמצים עם כלבים רבים נוספים. מדי שנה ננטשים בישראל אלפי גורים לאחר שבעלי האם הממליטה לא חשבו צעד קדימה ולא מצאו פתרון לכל הגורים שנולדו. אם אתם מגדלים כלבים או חתולים, אנא עקרו וסרסו אותם. ניתוחים אלה, המתבצעים מדי יום במרפאה הווטרינרית שלנו, מונעים מחלות, מאריכים את תוחלת החיים של חיית המחמד ומונעים הולדה של גורים לא רצויים המתקשים למצוא משפחה מאמצת.