אמיל והבלשים

הודות לתושייתם של שני ילדים ניצלו חייו של גור חתולים שסבל מהתעללות. כעת אנו מחפשים עבור החתול בית חם ואוהב

לפני כשבועיים בשעות אחר הצהריים, כשלידור קלעי (7) ואופק ארדיטי (9) מתל אביב יצאו לשחק כהרגלם בחצר הסמוכה לבתיהם, הם לא שיערו כי נכונה להם הרפתקה לא צפויה שסופה במעשה גבורה.

בעודם משחקים הבחינו השניים בעובר אורח האוחז בידו שקית. חשדם החל להתעורר כאשר מתוך השקית בקעו יללות חרישיות, והילדים הסקרנים שאלו את האיש על תכולתה. האיש התעלם משאלתם, המשיך בדרכו וכעבור מספר מטרים השליך את השקית מעבר לגדר בית הספר השכונתי.

לידור ואופק, שעקבו אחרי האיש במבטם, רצו במהירות אל השקית, פתחו אותה ונדהמו לגלות גור חתולים מבוהל וחסר אונים. מבלי לאבד את עשתונותיהם מצאו הילדים קופסת קרטון והכניסו לתוכה את הגור. השניים מיהרו לקרוא לאביו של לידור, סיפרו לו בהתרגשות על החתול הקטן וביקשו שיסיע אותם לאגודת צער בעלי חיים בישראל על מנת לבדוק אותו ולהעניק לו טיפול רפואי הולם.

הרופאה שקיבלה את החתלתול במרפאה הווטרינרית שלנו התרשמה מאוד מסיפור הילדים. לאחר הבדיקה היא סיפרה לילדים כי החתול בהלם וסבל מפגיעות יבשות וכי היא תשגיח עליו בימים הקרובים. החתול נשאר במרפאת האגודה, והילדים החליטו להעניק לו את השם אמיל.

אנו רוצים להביע את הערכתנו בפני שני הילדים, אשר הודות לערנותם ותושייתם ניצלו חייו של אמיל. לצערנו, חתולים רבים החיים ברחוב נתונים להתעללויות ולהתקפות אלימות. אם נתקלתם בהתעללות בבעלי חיים או בבעל חיים פצוע, אנא אל תתעלמו.

אמיל בן החודשיים כבר חזר לאיתנו וכעת הוא מחפש בית חם ואוהב, שיעזור לו לשכוח את הטראומה שעבר. כל המעוניין לאמץ אותו מוזמן להגיע לאגודה שברחוב הרצל 159 בתל אביב.