אימוץ כפול

שמחת תורה: שנה שלמה המתינה צ'יקה המקסימה למשפחה הנכונה. כעת הגיעה התור שלה לזכות בבית אוהב, והיא אומצה על ידי משפחת אורן ביחד עם חברה הטוב פטל שדומה לה להפליא

לפני שנה נמסרה אלינו צ'יקה, כלבה מעורבת, חברותית ואנרגטית בת שנה ו-9 חודשים. במשך חודשים ארוכים היא ראתה איך חבריה ממחלקת הכלבים הגדולים מוצאים בתים ויוצאים להתחיל חיים חדשים, בעוד שהיא נשארת מאחור. צוות האגודה והמתנדבים המסורים שלנו התאהבו בצ'יקה ובאנרגיות הטובות שלה, דאגו לכל צרכיה, הוציאו אותה לטיולים ארוכים ומפנקים וקיוו ביחד איתה ליום שבו היא תמצא משפחה חמה ואוהבת. והיום הזה הגיע בסופו של דבר בדרך  לא צפויה…

בני משפחת אורן גידלו כלבה במשך 14 שנים. לפני כמה חודשים היא נפטרה והם הרגישו שהם מוכנים להכניס למשפחה חבר חדש על ארבע. הם הגיעו לאגודה והחליטו לאמץ את פטל, כלב כובש בן שנתיים שהיה חברה הטוב של צ'יקה, וגם דומה לה במראה.

צ'יקה ופטל - אגודת צער בעלי חיים בישראל

יום לאחר אימוצו של פטל פרסמנו בעמוד הפייסבוק שלנו פוסט עם תמונה משותפת של השניים.

פוסט פייסבוק - אגודת צער בעלי חיים בישראל

בני משפחת אורן לא יכלו להישאר אדישים. הם חזרו לאגודה פעמיים נוספות כדי לפגוש את צ'יקה וכדי להיות בטוחים שהם עושים את הצעד הנכון ובסופו של דבר החליטו לאמץ גם אותה!

צי'קה ופטל זכו במשפחה נהדרת, ומהתמונות והסרטונים שהם שולחים אלינו אפשר לראות כמה הם מאושרים בביתם החדש.

אנו באגודה מברכים על כל אימוץ של בעל חיים נטוש, אך האימוץ הכפול הזה, של שני כלבים גדולים ואנרגטיים, משמח אותנו במיוחד, ואנו מאחלים למשפחה המורחבת המון שנים טובות ויפות ביחד.

צ'יקה ופטל - אגודת צער בעלי חיים בישראל
צילום תמונה ווידאו באדיבות משפחת אורן

גידול של שני בעלי חיים ביחד הוא אושר גדול. הם דואגים זה לזה והם אף פעם לא לבד, גם כשבעליהם נמצאים מחוץ לבית. באגודה נמצאים עוד המון כלבים וחתולים שממתינים לבית חם. חלק מהם, ממש כמו צ'יקה ופטל, ישמחו למצוא בית חם ביחד –  מרגו ומוניק (למעלה בתמונה), שגדלו בבית אחד ורוצות להעניק את כל האהבה שיש בהן למי שיבחר לאמץ אותן, וצמד האחיות המתוקות צ'ילי ומירנדה (למטה) שהגיעו אלינו כשהיו גורות צעירות.

בעלי חיים לאימוץ - אגודת צער בעלי חיים בישראל