אגף השיקום

ארבעה סוסים, שסבלו מהזנחה פושעת ומהתעללות מתמשכת, עברו שיקום בפנסיון האגודה וכעת הם מחפשים בעלים אחראיים בעלי חוות מוסדרות

אל פנסיון הסוסים של האגודה, שבו אנו משקמים סוסים וחמורים לאחר שסבלו מהזנחה ומהתעללות מצד בעליהם, הגיעו בשבועות האחרונים ארבעה סוסים:

קרמבו (בתמונה הראשית) הוא סוס לבן וידידותי במיוחד בן 12 שנים מגזע מקומי. הוא הגיע אלינו לפני כחודש במצב ירוד עם סימני שפשוף ברגליים. בשבועות האחרונים הוא זכה לשטיפות פולידין ומצבו השתפר במהירות. הוא עבר סירוס ועדיין צריך לקבל חיסונים, תילוע וטילוף מקצועי. הוא מתאים לרכיבה קלה ומחפש בעלים אחראיים שיטפלו בו באהבה.

אלפא
אלפא

אלפא, סוסה אפורה בת חמש שנים מגזע מקומי, הגיעה אלינו לפני חודש וחצי. היא היתה מוזנחת ומצבה היה ירוד מאחר ובעליה לא טיפלו בה כראוי. מאז היא מקבלת מזון מיוחד ותוספי מזון וצריכה לעבור שיוף שיניים ולקבל חיסונים, תילוע וטילוף מקצועי. לדברי צוות הפנסיון, מדובר בסוסה מקסימה ונוחה שמתאימה לרכיבה מלאה ומחפשת אחר בעלים שיאמצו אותה וימשיכו במתן מזון מתאים כדי שתעלה עוד קצת במשקל.

קליאופטרה
קליאופטרה

קליאופטרה, סוסה בת 7 שנים מגזע מקומי, הגיעה לפנסיון הסוסים שלנו לפני כחודש לאחר שבעליה לא העניקו לה טיפול מתאים. בחודש האחרון היא קיבלה מזון מיוחד וכבר העלתה במשקלה, וכעת היא זקוקה לשיוף שיניים, טילוף, חיסונים ותילוע. היא מתאימה לרכיבה קלה ובקרוב תסיים את תהליך השיקום שלה ותהיה מוכנה למצוא בעלים חדשים ואוהבים.

מריה
מריה

מריה, סוסה בת תשע שנים מגזע מקומי, הגיעה אלינו לפני כשנה וחצי באפיסת כוחות ובמצב גופני קשה מאוד, כשהיא סובלת מפצעים רבים ומכאבים חזקים. היא עברה שיקום ארוך בפנסיון הסוסים שלנו ולבסוף הועברה לחווה שביקשה לאמץ אותה. לפני חודש וחצי מריה חזרה אלינו, לאחר שבעליה החדשים התקשו להמשיך ולטפל בה. היא ירדה מעט במשקלה וסבלה מפציעה בעינה, ובשבועות האחרונים היא טופלה בשטיפות פולידין וקיבלה תוספי מזון. היא עדיין זקוקה לטילוף ולתילוע ואנו מקווים כי בקרוב היא תוכל לצאת לאימוץ.

שיקום הסוסים והחמורים שנמצאים בפנסיון האגודה כרוך בהוצאות גבוהות של טיפולים וטרינריים ומזון איכותי. תמיכתכם האדיבה תסייע לנו לעמוד בהוצאות הגבוהות של הטיפול השוטף בבעלי החיים הללו.
לתרומות לחצו כאן.

לכל המעוניינים לאמץ את אחד הסוסים או החמורים: הסוסים המשוקמים בפנסיון שלנו זקוקים לבעלים אחראיים בעלי אורווה או חווה וניסיון בגידול סוסים. הסוסים נמסרים לאימוץ ללא תשלום לאחר ביקור של נציגי האגודה במקום. לפרטים נוספים ולבירור אפשרות לאימוץ, אנא התקשרו אלינו: 4553*, 03-5136500.