פרפקט בוני

שני גורי כלבים שננטשו בגיל צעיר מאוד טופלו באגודה ומצאו בתים מאמצים

אלו הם סיפוריהם של בוני ופרפקט, שני גורי כלבים צעירים שהגיעו אלינו בגיל צעיר מאוד, טופלו על ידי הצוות האגודה ומצאו בתים מאמצים.

לפני כחודש התקשר למוקד האגודה אדם שדיווח על נהגת עם גור כלבים בידה, אשר עצרה את רכבה לידו בסמוך לקניון עזריאלי ושאלה אם הוא מעוניין בכלב מאחר והוא בוכה כל הלילה ועושה צרכים בבית. כאשר האישה ראתה שהבחור מתלבט, היא פשוט זרקה את הכלב לכיוון הכביש והמשיכה לנסוע. המתקשר לא הצליח לזהות את פרטי הרכב הנוסע ובדרך נס הגור לא נדרס.

נהג האגודה הביא את הגור המבוהל למרפאה הווטרינרית שלנו, ובדיקה העלתה כי הוא אינו משובב וסובל מבקע. גור הפקינז המעורב, שקיבל את השם פרפקט, זכה להמון אהבה מצוות האגודה והתגלה כסקרן, אוהב משחקים אך לא אנרגטי מדי. לאחר שעבר ניתוח סירוס ותיקון לבקע שממנו סבל וקיבל את כל החיסונים המתאימים, התחלנו לחפש אחר בית לפרפקט, ובשבוע שעבר הוא אומץ על ידי בשמת המגדלת כלבה נוספת בשם פינוקי.

פרפקט עם הגיעו לאגודה ועם משפחתו החדשה
פרפקט עם הגיעו לאגודה ועם משפחתו החדשה

גורת הכלבים המתוקה בוני נמצאה ברחוב בגיל חודש על ידי עוברי אורח והובאה לאגודה. מאחר ובגיל הזה אין לכלבים שיניים והם זקוקים להאכלה מבוקרת של מזון רטוב, בוני נזקקה לטיפול אינטנסיבי. את המשימה לקחה על עצמה אנה, אסיסטנטית המרפאה הווטרינרית שלנו, שבמשך חודשיים דאגה לכל צרכיה של בוני והעניקה לה המון אהבה.

בוני גדלה, הפכה לבת בית במשרד, וכשהגיעה לגיל שלושה חודשים היא עברה עיקור והיתה מוכנה למצוא משפחה חדשה. אופיר ובן זוגה נתנאל מהרצליה, שרצו לאמץ כלב, התאהבו בבוני, בהליכתה המצחיקה ובאופי הרגוע שלה והחליטו להעניק לה בית חם.

מימין: בוני עם אנה אסיסטנטית המרפאה ומשמאל עם אופיר ונתנאל
מימין: בוני עם אנה אסיסטנטית המרפאה ומשמאל עם אופיר ונתנאל

לשמחתנו, סיפוריהם של בוני ופרקפט הסתיימו בטוב, אך המזל הטוב אינו תמיד נופל בחלקם של המוני גורי כלבים וחתולים שננטשים באכזריות. כדי למנוע את הסבל, אנא סרסו ועקרו את חיות המחמד שלכם. ניתוח פשוט זה יתרום לבריאות בעל החיים וימנע המלטה של גורים אשר קשה למצוא עבורם בתים מאמצים. ואם אתם חושבים לאמץ בעל חיים, אנא קחו בחשבון את השלכות גידולו וזכרו כי מדובר ביצור רגיש, בעל צרכים, הדורש זמן והשקעה בחינוך.