מתנדבים עם בעלי חיים

בואו להתנדב באגודה: לאחר הדרכה קצרה תוכלו להגיע אלינו ולהתנדב ללא תיאום מראש, לבד או עם אחד הילדים. ויש גם אפשרות להתנדבות קבוצתית חד-פעמית

כמה פעמים אמרתם לעצמכם שהייתם שמחים להתנדב עם בעלי חיים, אבל עדיין לא עשיתם את זה? אוהבים כלבים, אבל לא בטוחים שאתם יכולים לקחת על עצמכם את ההתחייבות ואת האחריות לטפל ביצור חי ב-15 השנים הקרובות? הילדים לוחצים לאמץ כלב, אבל אתם עדיין לא בטוחים שהם מוכנים?

בואו להתנדב בבית המחסה של אגודת צער בעלי חיים בישראל, שנמצא ברחוב הרצל 159 בתל אביב. במקום להתחייב לכלב או לחתול אחד, תוכלו לתת ולקבל אהבה אמיתית מכל כך הרבה בעלי חיים, שזקוקים לתשומת לב, לליטוף ולמשחק.

באגודה נמצאים עשרות כלבים, שחלקם סבלו מנטישה, מהתעללות או מהזנחה. עד שהם ימצאו את הבעלים שיגדלו אותם באהבה כל חייהם, המתנדבים מוציאים אותם לטיולים ומעניקים להם את החום והאהבה שכל כך חסרים להם, ובחתולייה אפשר לשחק עם גורים ובוגרים, ללטף אותם ולקבל בחזרה גרגורים מתוקים. כמו כן נשמח להיעזר במיומנויות מקצועיות של מתנדבים בתחומים שונים.

מתנדבים עצמאיים

כל המעוניין להתנדב וגילו מעל 15 שנים, מוזמן להגיע להדרכת מתנדבים אחת, המתקיימת באופן קבוע בכל יום שלישי בשעה 16:00 ובימי חמישי בשעה 11:00 במתחם האגודה ברחוב הרצל 159 בתל אביב (אין צורך בתיאום מוקדם, פשוט להגיע!).

לאחר ההדרכה המתנדב יכול להגיע בזמנו החופשי בשעות הפעילות של האגודה. אין צורך לתאם או להודיע מראש, כך שגם אם יש לכם רק שעה או שעתיים פנויות בשבוע, או אם מתחשק לכם להגיע באופן ספונטני – ניתן להגיע ולהתנדב.

שעות הפעילות שלנו: בימים ראשון-חמישי: 20:00-8:00, בשישי: 14:00-8:00, ובשבת: 14:00-11:00. לפרטים נוספים ניתן להתקשר לטלפון 4553*.

הורים וילדים

הורים המעוניינים להגיע ולהתנדב באגודה עם ילדיהם, מוזמנים להגיע להדרכת המתנדבים ולאחר מכן הורה יכול להגיע ולהתנדב עם ילד אחד בשעות הפעילות (מומלץ לילדים מגיל 6 ומעלה).

התנדבות קבוצתית (חד פעמית)

קבוצות מאורגנות מוזמנות להגיע לפעילות התנדבותית חד פעמית עם ערך מוסף בהנחיית מחלקת החינוך להומאניות של האגודה (ימי חברה במסגרת תרומה לקהילה, ימי הולדת בעלי ערך מוסף, פעילויות לבתי ספר, מועדוניות, קבוצות ילדים, תנועות נוער, קייטנות הורים ועוד). הפעילות המעשירה מותאמת לקבוצה וכוללת הסברים בליווי סרטוני וידאו, סיור מודרך בבית המחסה, מפגש בלתי אמצעי עם בעלי החיים, הוצאה לטיול של כלבים שמועמדים לאימוץ, משחקים, חידונים ופינות יצירה. לפרטים נוספים ולתיאום יש ליצור קשר עם האגודה בטלפון 4553*. 

הפקה, צילום ועריכת הסרטונים (בהתנדבות): WiseBears Productions.

תודתנו נתונה לצוות WiseBears Productions ולמתנדבים שהשתתפו בסרטון: יעל סימון, ליאור אנגלנדר, מזל בן שמואל ורוברט גייבישל.

עוד על התנדבות באגודה ניתן לקרוא כאן.