לחלוק את העולם עם כולם

במסגרת פרויקט מנהיגות צעירה ביקרו באגודה תלמידים מבית הספר וייצמן בבית יהושע

מחלקת החינוך להומאניות של האגודה שמחה לארח קבוצת תלמידים מכיתות ד-ו מבית הספר וייצמן בבית יהושע. הביקור נערך בעקבות פרויקט מנהיגות צעירה בשם "לחלוק את העולם עם כולם" הנערך בבית הספר, אשר במסגרתו לומדים התלמידים על זכויות בעלי החיים וחוקרים את תכונותיהם ואת רגשותיהם של בעלי חיים מזנים שונים. התלמידים, שבחרו להצטרף לפרויקט בשל אהבתם לבעלי החיים, משמשים שגרירים בבית ספרם ומלמדים את הנושאים החשובים הללו בכיתות הנמוכות יותר בבית הספר.

טיול עם כלבים בחצר האגודה
טיול עם כלבים בחצר האגודה

טרם בואם אספו התלמידים שמיכות ומזון עבור בעלי החיים החוסים באגודה, ובמהלך הביקור קיבלו סיור מודרך במקום, פגשו את בעלי החיים השונים, שמעו הסברים על האגודה, תהליך הביות, חשיבות האימוץ האחראי וסירוס ועיקור וטיילו עם כלבים בחצר האגודה.

לדברי המורה דפנה גיל: "המפגש בין הילדים לבין בעלי החיים הזקוקים לחום ולתשומת לב היה מעניין ביותר. ההדרכה היתה מרתקת והילדים היו סקרנים ושאלו שאלות רבות. כולי תקווה שהביקור יעלה בקרב התלמידים את המודעות להתנדב באגודה ואף יגרום להם לאמץ כלבים וחתולים למען עולם טוב יותר".

מפגש בין ילדים לבעלי החיים
מפגש בין ילדים לבעלי החיים

אנו מודים לתלמידי בית הספר על יוזמתם ועל תרומתם, ומזמינים קבוצות נוספות להתקשר אלינו ולקבל פרטים נוספים על פעילויות החינוך שלנו: 4553*.