לוח ציור

אגודת צער בעלי חיים בישראל גאה להציג לוח שנה לשנת תשע"ז, הכולל ציורים מרהיבים של חברי נבחרות מועדון צב"ח. ילדים מציירים: אהבת החי ורווחת בעלי חיים

המחלקה לחינוך להומאניות של אגודת צער בעלי חיים בישראל השיקה לוח שנה לשנת תשע"ז, המציג את ציוריהם של תלמידים החברים במועדון צב"ח (צער בעלי חיים). הציורים, בהשראת אהבת החי ורווחת בעלי חיים, נבחרו מתוך מאות יצירות שהכינו ילדים ובני נוער מכל רחבי הארץ.

לוח השנה - שער. איור: סשה בקר, בית ספר מקיף י"ב המעיין בראשון לציון
לוח השנה – שער. איור: סשה בקר, בית ספר מקיף י"ב המעיין בראשון לציון

במועדון צב"ח חברים בתי ספר וגני ילדים מהמגזר היהודי, הערבי, הדתי ומהחינוך המיוחד, המעוניינים להקנות לתלמידיהם ערכים שקשורים לזכויות בעלי חיים. בתי הספר וגני הילדים החברים במועדון גם עוזרים לבעלי החיים החוסים באגודה באמצעות איסוף בקבוקים ריקים המיועדים למחזור ורכישת מזון עבור בעלי החיים בכספי הפיקדון. אותם בתי ספר שולחים לאגודה תלמידים שעוברים הכשרה מיוחדת, ותלמידים אלה מרכיבים את נבחרת צב"ח של המוסד החינוכי. לאחר ההכשרה חברי הנבחרת משמשים כשגרירי האגודה במוסדות החינוך בהם הם לומדים, כשהם מעבירים הרצאות בכיתות ויוזמים פעילויות למען בעלי חיים, בליווי מקצועי של צוות מחלקת החינוך של האגודה.

לוח השנה יישלח לכל המרימים תרומה גבוהה מ-30 ₪ באמצעות הטלפון (03-5136500 או 4553*) עד לגמר המלאי.

לצפייה בלוח השנה וביצירות חברי נבחרות צב"ח לחצו כאן.

אנו רוצים להודות לחברת י.ח.ד מדיוני בע"מ, המייצרת, מייבאת, ומשווקת מזון וציוד לבעלי חיים, אשר לקחה חסות על לוח השנה וסייעה בהדפסתו.

איור: עינב אהרוני, בית ספר עתידים במועצה אזורית גזר
איור: עינב אהרוני, בית ספר עתידים במועצה אזורית גזר

להאזנה לראיון שנערך עם עינב אהרוני ברדיו eco99fm, שציירה את האיגואנה בהשראת האיגואנה שבה היא מטפלת בפינת החי בבית בספרה, לחצו כאן.

איור התמונה הראשית: ענבל עמיר, בית ספר רמות ים במכמורת.