כמה אהבה

קחו אותי הביתה: הכירו את הכלבים והחתולים המקסימים שממתינים באגודה לבתים חמים ואוהבים

במבה: הגורה המהממת הזו היא במבה, חתלתולה מעורבת בת 3 חודשים, שרוצה להתחיל את חייה בבית חם ואוהב. היא מתוקה, פרוותית, מתמסרת למגע ומחפשת בעלים מסורים שילטפו אותה, יעניקו לה תשומת לב ויגדלו אותה באהבה כל חייה.

בוב: בוב הוא כלב מעורב בן שנתיים. הוא אמנם גדול ומסיבי, אך בעל נפש עדינה והוא לא מודע לכוח שלו. הוא מחונך, בעל אופי נינוח ואנרגיות מתונות, והוא ממתין לבעלים מחויבים וחזקים שיוכלו להוציא אותו לטיולים כיפיים ויזכו בחבר נאמן.

אשיל: אם אתם מחפשים כלב רגוע ונינוח בעל אנרגיות מתונות, יתכן ואשיל הוא הכלב שמתאים לכם. מדובר בכלב רועים מעורב בן 5 שנים, בוגר, עדין ושובה לב. הוא עצמאי, אוהב לחקור את הסביבה שלו, ויתאים לבית עם אנשים רגועים שמחפשים כלב מחונך שיודע להחזיר אהבה.

לולצ'ה: לולה (שעונה גם לשם החיבה לולצ'ה) היא כלבה יפה ומרשימה עם פרווה ארוכה בת שנה. היא חברותית, מתוקה ומלאת קסם, אך חשוב לקחת בחשבון שהיא נוטה להיות טריטוריאלית ולשמור על הבית, ולכן היא זקוקה לבעלים עם ניסיון שידעו לחנך אותה ולהגדיר לה את תפקידה האמיתי.

בונבון: הגורה המתוקה הזו היא בונבון בת ה-3 חודשים. היא נמצאה ברחוב עם עוד ארבעה אחים כשהיו בני חודש ומאז צוות האגודה טיפל בהם במסירות. כעת, כשהם בגיל המתאים לקבלת כל החיסונים וניתוחי עיקור וסירוס הם מוכנים להתחיל חיים חדשים עם משפחות חמות ואוהבות. בונבון וגם אחיה הם גורים עדינים שזקוקים לחשיפה ולבעלים שייתנו להם ביטחון ויקנו להם הרגלים נכונים מגיל צעיר. הם צפויים להיות גדולים פיסית וממתינים באגודה לפגוש את הבעלים שיגדלו אותם במסירות כל חייהם.

פנחס: בגיל חודש, כשהוא קטנטן, רזה ומוזנח הגיע אלינו החתלתול המתוק הזה, שזכה לשם פנחס. בחודשים האחרונים הוא שוקם וטופל במסירות, וכיום, כשהוא בן 4 חודשים, הוא מוכן למצוא בעלים אוהבים ומחויבים שיעניקו לו בית חם לכל החיים. הוא רגיל לכלבים ולחתולים אחרים ואם אתם מחפשים חתול חברותי, מקסים וכובש – פנחס הוא החתול המושלם.

ויקי: הכירו את ויקי – כלבה מעורבת ומקסימה בת שנה עם שמחת חיים מדבקת. היא אוהבת לרוץ ולהשתולל ולהריץ אחריה את כל הכלבים, וזקוקה להרבה טיולים ולבעלים עם אנרגיות גבוהות כמו שלה. היא תהיה חברה נפלאה ונאמנה ותוקיר תודה בליקוקים למי שיבחר להעניק לה בית חם.

באגודה נמצאים בכל עת עוד המון כלבים וחתולים שממתינים לפגוש את הבעלים שיעניקו להם בית חם ואוהב. אמצו כלב או חתול מאגודת צער בעלי חיים בישראל ותזכו בחבר אוהב שיכניס לחייכם המון שמחה ואושר. לאימוץ – בואו לאגודה שברחוב הרצל 159 בתל אביב. לפרטים נוספים, התקשרו: 4553*.