חורף חם

עזרו לבעלי החיים להעביר את החורף הקר בחמימות ובנעימים

החורף, על לילותיו הקרים וגשמיו החזקים, כבר כאן. בעוד שאנו יכולים להתמודד עם תנאי החורף הקשים, בעלי החיים הנטושים סובלים מאוד בעונה הקרה, ואנו, באגודת צער בעלי חיים בישראל, עושים את מרב המאמצים לספק לחתולים ולכלבים סביבה מוגנת ובטוחה באמצעות ציוד מתאים.

ההכנות והסידורים דורשים הוצאות כספיות גדולות, שעיקרן שיפוץ מחלקת החתולים, תחזוק הסוככים של תאי הכלבים, רכישת ציוד מיוחד לחימום התאים וכמויות גדולות יותר של מזון ותרופות וחשבונות חשמל המאמירים בחודשי החורף.

חתולים: בעקבות חדירת מי גשמים למחלקת החתולים וכדי למנוע נזילות עתידיות, שופץ גג המבנה בעלות של כ-60,000 ש"ח.

כלבים: בעוד שהחתולייה שלנו היא מבנה סגור המצויד במזגנים, חימום תאי הכלבים הוא אתגר מורכב יותר. סוככים מיוחדים שהותקנו בעלות לא מבוטלת מגנים על הכלבים מהרוח ומהגשם וזקוקים לתחזוקה שוטפת. כדי לחמם את פנים התאים, לאחר התייעצות עם מומחים נרכשו מנורות חימוםבטוחות בטכנולוגיית אינפרא אדום. בעקבות בלאי, אנו חייבים לחדש את מלאי הנורות ובתי המנורות, כאשר מחיר בית מנורה הנו 200 ₪ ומחיר כל נורה 50 ₪.

תרופות: עונת החורף מביאה עמה רגישות גדולה יותר למחלות בקרב הכלבים והחתולים, בעיקר גורים, וחלקם סובלים ממחלות בדרכי הנשימה. הטיפול וההשגחה הרפואית דורשים כמות גדולה יותר של תרופות וכוח אדם מתוגבר במרפאה הווטרינרית.

מזון וציוד: בתנאי קור זקוק הגוף ליותר "דלק" כדי לחמם את עצמו, ובחודשים הקרים גם בעלי החיים זקוקים לכמות גדולה יותר של מזון. מדי חודש משתמשת האגודה בלמעלה מטון של מזון לבעלי החיים, ובחורף הכמות גדלה, כמו גם התקציב הנדרש לרכישת המזון, בעיקר לגורים הצעירים.

אם הווטרינר המליץ לכם להחליף את המזון היבש של הכלב,או אם החתול שלכם לא אוהב את החול שקניתם עבורו, אתם מוזמנים להביא אותם לאגודה, הממוקמת ברחוב הרצל 159 בתל אביב. כמו כן, נשמח לקבלציוד חדש או משומש לבעלי חיים (רצועות, קולרים, סוודרים, מנשאים, ארגז צרכים, צעצועים, מיטות מרופדות או מתקני גירוד) וגם שמיכות, מגבות ומצעים ישנים שיחממו את בעלי החיים בחורף הקר.

אנא עזרו לכלבים ולחתולים הנטושים באמצעות הרמת תרומה באתר האגודה או בטלפון 4553*. כל תרומה, קטנה כגדולה, תסייע לפחות לבעל חיים אחד להעביר את החורף הקר בחמימות ובנעימים.

אנו מודים מראש מעומק הלב לכל התורמים, מאחלים לכם ולכל בעלי החיים חורף חם, ומזמינים אתכם להגיע לאגודה, לבחור חבר חדש על ארבע ולהעניק לו בית חם בחורף הקרוב ולכל חייו.