הרועדת משמחה בשפתיה

מכתב מרגש מווטרינרית האגודה ד"ר שרון כנעני לכלבה ליצ'י, אותה היא אימצה לאחר שהעניקה לה טיפול מסור

ליצ'י שלנו,

לפני כחודש וחצי הגעת למרפאה הווטרינרית שלנו על ידי עובר אורח שראה אותך משוטטת בעיר חולון, כשאת סובלת מצליעה קשה. רועה בלגית מעורבת ויפהפייה בת כשנה, והצוות העניק לך את השם שירה. בבדיקה הרפואית נראית כמי שלא אכלה לפחות שבוע, חלשה ורזה באופן קיצוני, עם פצע מוגלתי ברגל, יתכן שבעקבות תאונה, ועשרות קרציות היו דבוקות אליך בכל חלקי הגוף.

ליצ'י עם הגיעה לאגודה
ליצ'י עם הגיעה לאגודה

הכנסנו אותך מיד לניתוח כדי לתפור את הפצע ועברת את הטיפול בהצלחה על אף מצבך הגופני הירוד. אסיסטנטית המרפאה שלנו, אנה, ישבה ליד הכלוב שבו התאוששת, ובמשך שעות עודדה אותך לאכול ובעבודת חסד הוציאה לך את עשרות הקרציות שדבקו לגופך, אחת אחת.

ליצ'י מתאוששת לאחר הניתוח
ליצ'י מתאוששת לאחר הניתוח

לאחר מספר ימים התאוששת מהחוויה הקשה שעברת. אופייך המתוק ומלא שמחת חיים התגלה במלואו. לא הבעת טיפת כעס או אכזבה ממה שעברת ורק שידרת אהבה ותמימות לכל מי שהתקרב אליך. כששמנו עליך את הרצועה כדי להעביר אותך מחדר ההשגחה לתא מרווח יותר, לקחת אותה בפיך והראית חיוך גדול של גורה שרוצה לשחק ולקחת אותי לטיול. זה כנראה היה הרגע שבו החלטתי לאמץ אותך ולהעניק לך בית חם ואוהב.

ליצ'י בביתה החדש
ליצ'י בביתה החדש

היום, כשאת נמצאת בביתי, את קורנת מאושר ומפיצה אור זה לכולנו. כשאת שמחה, כל הזמן בערך, את "רועדת משמחה בשפתיך". ממש כך, לא ניתן להסביר תופעה מרגשת זאת במילים אחרות. החלטנו לקרוא לך ליצ'י, ואיזה כיף יהיה לקבל ממך חיוך כל בוקר…

מחכים לחיים ארוכים ומאושרים ביחד אתך,
המשפחה החדשה שלך – שרון וירדן