האגודה למען תושבי הדרום

בעקבות ההסלמה במצב, אגודת צער בעלי חיים בישראל מציעה שירותי פנסיון בחינם לבעלי החיים של תושבי הדרום ושל חייילי המילואים

בעקבות ההסלמה בדרום הארץ ובמטרה למנוע צער וסבל מבעלי החיים ולסייע לתושבי הדרום להתמודד עם המצב הקשה, אגודת צער בעלי חיים בישראל פותחת את שעריה ומזמינה תושבים שאינם יכולים להחזיק את חיות המחמד שלהם, לשכן אותם ללא תשלום בפנסיון הכלבים והחתולים של האגודה עד יעבור זעם. ולמרות הקשיים, האגודה קוראת לתושבי הדרום שלא לנטוש ברחובות את בעלי החיים ומבטיחה להעניק לכלבים ולחתולים שיגיעו לפנסיון את הטיפול הטוב ביותר.

עם התרחבות המבצע והמגויסים הרבים בצו 8, מציעה האגודה לשכן את בעלי החיים של חיילי המילואים, ללא תשלום, בפנסיון הכלבים והחתולים עד לסיום שירות המילואים.

תושבי הדרום וחיילי המילואים מוזמנים להגיע עם חיות המחמד שלהם לפנסיון הכלבים והחתולים של האגודה שברחוב הרצל 159 בתל אביב ולהביא עמם תעודת זהות ומסמכי חיסון בתוקף של בעלי החיים. לפרטים נוספים אנא התקשרו אלינו: 4553*.

האזעקות וקולות הפיצוץ עלולים להבהיל את בעלי החיים ולגרום להם לברוח מהבית. כדי להגן על בעלי החיים, חשוב להקפיד על ההמלצות הבאות:
1. סגרו את החלונות ואת הדלתות בבית כדי שבעלי החיים לא יברחו מהם בשעת מצוקה.
2. בימים אלה הימנעו מלצאת עם הכלב לטיולים ארוכים הרחק מהבית.
3. הימנעו מלצאת עם הכלב לטיולים ללא רצועה.
4. הכינו לבעל החיים פינה רכה ונעימה שבה ניתן להסתתר במרחב המוגן שבבית.
5. אם הכלב בורח או מביע חרדה במהלך האזעקה, השתדלו להימנע מחיזוק חיובי של התנהגות זו באמצעות ליטופים וחיבה מוגזמים שהכלב יקשר עם ההתנהגות החרדתית.
5. ודאו שהכלב משובב כפי שמחייב החוק, כדי להקל עליכם למצוא אותו במקרה שימלט.

כולנו תקווה לימים שקטים.