בייבי זום

הם מתוקים, שובי לב ומייחלים לעשות את צעדיהם הראשונים בבית חם. האגודה הפיקה סדרת תמונות של גורי חתולים בהשראת צילומי תינוקות במטרה לעודד את אימוצם

מדי שנה באביב, עונת ההמלטות של החתולים מביאה עמה המוני גורים. רובם נולדים ברחוב לחתולים חסרי בית לתוך מציאות אכזרית המקשה עליהם לשרוד, וחלקם נולדים לחתולת בית שבעליה לא דאגו לבצע ניתוח עיקור.

אגודת צער בעלי חיים בישראל, אשר שעריה תמיד פתוחים בפני כל בעל חיים במצוקה, קלטה בחודשים האחרונים עשרות גורי חתולים. במשך שבועות ארוכים טיפל צוות האגודה במסירות בגורים החמודים, וכעת, בהגיעם לגיל שלושה חודשים, הם מועמדים לאימוץ. על פי מדיניות האגודה, כל הכלבים והחתולים הנמסרים לאימוץ, יוצאים מבית המחסה רק לאחר שעברו ניתוח עיקור או סירוס, וזאת כדי למנוע התרבות בלתי מבוקרת של גורים אשר מתקשים למצוא בתים מאמצים.

כדי לעודד את אימוץ גורי החתולים המתוקים יצר צוות האגודה סדרת תמונות בשילוב חפצים צבעוניים מעולם התינוקות. הגורים המצולמים ועוד חתולים וכלבים רבים, גורים ובוגרים, גזעיים ומעורבים, ממתינים בקוצר רוח בבית המחסה של האגודה לבתים מאמצים אוהבים וחמים. בואו לאמץ אותם ותזכו בחבר אוהב שיכניס לחייכם המון אושר ושמחה.

צילום: חיים שוורצנברג