אהבה חדשה

קחו אותי הביתה: הכירו את הכלבים והחתולים שממתינים באגודה ורוצים להגיע לבית חם ואוהב

היידי: היידי היא כלבה מעורבת בת 5.5 שנים, שנמסרה אלינו לפני כמה ימים והיא מאוד מפוחדת ומתקשה להתרגל למציאות החדשה שנכפתה עליה. היא עדינה, מחונכת לצרכים, מעט חרדתית וזקוקה לבעלים סבלניים. לכן היא תתאים מאוד לאנשים מבוגרים שנמצאים הרבה בבית ומנהלים חיים רגועים ושקטים.

2 גורי חתולים: שני החתלתולים היפים האלה מחפשים בית וגם שמות. מדובר בזכר ונקבה שחיו בבית עם כלבים ובאופן כללי הם מאוד עדינים. הזכר קצת יותר אנרגטי ופעלתן והנקבה יותר שקטה וחשדנית, אך הם יגלו את אופיים הסקרני כאשר יאומצו וירגישו בטוחים בביתם החדש. כעת אנו מחפשים עבורם שמות בקרב גולשי עמוד הפייסבוק שלנו וגם בתים מאמצים, ביחד או לחוד.

בובה: אם אתם מחפשים כלבה נעימה, נינוחה ועדינה שכולה לב אחד גדול – בובה היא הכלבה המושלמת. בובה היא כלבת רועים מעורבת בת 6 שנים עם עיניים טובות ונשמה ענקית. היא הגיעה אלינו לאחר שנמצאה משוטטת עם שישה גורים שהמליטה זמן קצר לפני כן. כעת, לאחר שהיא טיפלה במסירות בגורים ושלושה מהם כבר מצאו בתים חמים, גם היא מוכנה למצוא אהבה ולהגיע לפינה שקטה משלה. מדובר בכלבה חכמה, שלווה ומלאת אהבה לאנשים, שקצת פחות מסתדרת עם כלבים אחרים ומעדיפה את השקט. היא אמנם גדולה פיסית אך מאוד רגועה, בוגרת, מחונכת ובעלת אנרגיות נמוכות ולכן תתאים גם לאנשים מבוגרים.

בונטון, עמנואלה וטוליפ: בונטון, עמנואלה וטוליפ (מימין לשמאל בסרטון) הם שלושה כלבי רועים מעורבים בני 4 חודשים. הם נמצאו משוטטים כשהיו גורים צעירים ביחד עם עוד שלושה אחים שכבר מצאו בית ועם אמם בובה שאף היא מועמדת לאימוץ. מדובר בשלושה גורים שובבים, חייכנים ונמרצים שצפויים להיות גדולים פיסית וכעת לאחר שקיבלו חיסונים הם מוכנים לפגוש את הבעלים שיגדלו אותם באהבה. אם יש לכם ניסיון בחינוך גורים וסבלנות לחשוף אותם לעולם בואו אלינו להכיר אותם ולאמץ לפחות אחד מהם.

גרציה: החתולה היפהפייה והאצילית הזו היא גרציה בת ה-4 שנים. היא פרוותית, עדינה, רגילה לחיות בדירה ואוהבת את השקט והרוגע. היא פחות סבלנית לילדים ולכן מתאימה למשפחה עם אנשים בוגרים שיוכלו לטפח אותה וליהנות מחברתה.

רפי: רפי הוא כלב מעורב שובב ושמח בן 7 חודשים, שהודות לאופיו הנוח והחברותי הפך לאחד מהפייבוריטים בקרב המתנדבים שלנו. הוא מלא באהבה, צמא ללמוד דברים חדשים, מסתדר עם כלבים אחרים ועדיין זקוק לחינוך ולמישהו שיוציא אותו לטילים ארוכים ומעייפים. יש לו הרבה פוטנציאל והוא רוצה ללמוד ולמצוא אהבה גדולה, כזו שתחזיק כל החיים.

חץ: חץ הוא כלב מעורב ויפהפה בן שנה וחצי, בעל פרווה נעימה, שאוהב מגע ומחפש אנשים רציניים שיתנו לו בית לכל החיים. הוא חברותי, מסתדר עם כלבים אחרים, אוהב לרוץ אבל לא אנרגטי בטרוף ויש לו המון אהבה להעניק למי שייתן לו בית חם ויהפוך אותו לבן משפחה.

קשיו: קשיו היא חתולה מעורבת בת 8 חודשים, חתולה עדינה עם פרצוף מתוק שמחכה לרגע שבו היא תמצא את הבעלים שיגדלו אותה באהבה. היא חברותית ומעט חששנית, אך נפתחת מהר כשמלטפים אותה ונותנים לה ביטחון.

שובב: שובב הוא כלב קטן ממדים בעל אנרגיות נמוכות בן 7.5 שנים. המנשך ההפוך שלו הופך אותו למיוחד עוד יותר, ואם זה קצת מרתיע אנשים, אנחנו יכולים להעיד שמדובר בכלב מושלם ומחונך עם אופי נוח ונשמה ענקית. הוא מסתדר עם כלבים אחרים ויתאים לדירה, גם למשפחה וגם לבית עם אנשים מבוגרים.

עיזה: הכירו את עיזה, כלבה מעורבת יפה ואצילית בת שנתיים וחצי, שמחכה לפגוש את האדם הנכון שאתו היא תחלוק את חייה. היא מעט חששנית ולא תמיד סומכת על כולם, ולכן היא זקוקה לבעלים עם ניסיון שיעזרו לה להיפתח ולהרגיש בטוחה.

ביטון: ביטון הוא גור חתולים בן 4 חודשים, מתוק, מתפנק ומגרגר כמו טרקטור קטן. הוא אוהב תשומת לב ומקווה למצוא בעלים אוהבים שיהפכו אותו לבן משפחה וייהנו מחתול בעל אופי נוח ומתמסר.

ריי: ריי הוא כלב מעורב מקסים, כובש וקטן פיסית בן שנה. אנו יודעים שהרבה אנשים ירצו אותו, אך חשוב לנו שהוא יגיע לבית מתאים ולבעלים עם ניסיון בחינוך והרבה סבלנות. הוא מסתדר עם כלבים אחרים, נוטה לאכול שטויות מהרצפה ובעיקר גרביים, והוא יכניס המון אושר לחיי מי שיבחר לאמץ אותו ללבו ולביתו.

שון: הגור המתוק הזה הוא שון בן ה-4 חודשים. הוא חברותי, חיובי ונשקן, מגלה אומץ וביטחון וכל מבוקשו הוא להכיר את העולם שבחוץ עם בעלים מחויבים שיעניקו לו בית אוהב. הוא חברותי עם כלבים אחרים, צפוי להיות גדול פיסית, וזקוק לחינוך ומעט השקעה בהתחלה, אבל הוא מבטיח שהוא שווה את זה ויהיה חבר נהדר ומושלם.

פופי: פופי היא חתולה מעורבת יפה וחברותית בת שנה. מדובר בחתולה בוגרת שמחפשת חום ואהבה ובעלים שאתם תוכל להתכרבל בחורף הזה ובכל החורפים הבאים שיבואו.

שוקו: שוקו הוא כלב רועים מעורב מתוק ועדין בן 7 חודשים. הוא מעט חששן וזקוק למישהו שישרה עליו קצת ביטחון ויעזור לו לחייך ולהרים את הראש. הוא עדיין זקוק לחינוך לצרכים, צפוי לגדול פיסית ומסתדר עם כלבים אחרים ועם הליווי הנכון הוא יהיה כלב מקסים ונאמן לבעלים שיבחרו להעניק לו בית חם.

מקס: מקס הוא כלב מעורב בן שנה עם חיוך תמידי על הפנים. הוא מלא באהבה, נהנה לשחק, חבר של כולם והכי אופטימי שיש. הוא זקוק לבעלים עם אנרגיות כמו שלו, מישהו שיוציא אותו לטיולים ארוכים וייהנה מכלב מקסים עם נשמה ענקית.

באגודה נמצאים בכל עת עוד המון כלבים וחתולים שממתינים לפגוש את הבעלים שיעניקו להם בית חם ואוהב. אמצו כלב או חתול מאגודת צער בעלי חיים בישראל ותזכו בחבר אוהב שיכניס לחייכם המון שמחה ואושר. לאימוץ – בואו לאגודה שברחוב הרצל 159 בתל אביב. לפרטים נוספים, התקשרו: 4553*.