אדום עולה

קבוצת הילדים של הפועל תל אביב בכדורגל ותלמידי בית הספר "גפנים" בבקעת הירדן השתתפו בפעילויות חינוכיות שערכה מחלקת החינוך להומאניות של האגודה

קבוצת הילדים של הפועל תל אביב בכדורגל רגילה לרוץ על המגרש ולהוציא אנרגיות, אך בפעילות החינוכית שנערכה באגודה על ידי מחלקת החינוך להומאניות, המגרש הירוק התחלף בחצר מוצלת, במקום רוח תחרותית שרתה במקום אווירה כיפית ואל הילדים התלוו כלבים נרגשים שנהנו ממשחק משותף.

במסגרת הפעילות, שמעו 26 חברי המועדון הצעירים הסברים על האגודה, ביקרו בחתולייה והוציאו לטיול כלבים המועמדים לאימוץ. בסיום הפעילות הבטיחו שחקני הקבוצה, הממוקמת כרגע במקום הראשון בליגה, לשוב ולבקר אותנו בסוף העונה, לאחר שיזכו באליפות.

תרומה לקהילה - הרוח של הפועל תל אביב
תרומה לקהילה – הרוח של הפועל תל אביב

אל הפעילות התלוו גם חלק מהורי השחקנים. "זו היתה חוויה מרגשת עד דמעות", אמרה שירה אדר. "האגודה המדהימה שלכם היא עם מקום עם לב ענק ונשמה ועם כל כך הרבה נתינה לבעלי החיים. הילדים וההורים פתחו את הלב לבעלי החיים וקיבלו המון אהבה בחזרה". לדברי רוני חוסיד, "מבחינתי הביקור שלנו באגודה מבטא את רוח הכדורגל – להעניק חזרה לקהילה. זה מה שרצינו שהילדים ילמדו היום, והם ספגו את זה בגדול". המאמן אסף כרמי סיכם את הביקור: "המטרה היתה לעשות משהו שהוא מעבר לכדורגל ולשגרת אימונים. התרומה לקהילה חשובה לא פחות מהאימון וזו למעשה הרוח של הפועל תל אביב".

בפעילות חינוכית אחרת הגיעו נציגי מחלקת החינוך להומאניות של האגודה לבית הספר היסודי "גפנים" בבקעת הירדן, שם התקבצו באודיטוריום תלמידי כיתות ג-ו. התלמידים נהנו מהרצאה בליווי סרטוני וידאו שהפיקה מחלקת החינוך, ובסיום קיבלו תשובות על השאלות שהציגו. תלמידי בית הספר, שהחליטו להירתם במלוא המרץ למען בעלי החיים שבאגודה, העבירו לנציגי האגודה כמות גדולה של בקבוקים למחזור אותם אספו בעמל רב, וכספי הפיקדון ישמשו אותנו לרכישת מזון לבעלי החיים.

מחלקת החינוך להומאניות של האגודה מעבירה פעילויות חינוכיות לקבוצות מכל הגילים. לתיאום ולקבלת פרטים נוספים אנא התקשרו אלינו: 4553*.