פנסיון לכלבים בתל אביב

יוצאים לחופשה? מחפשים סידור מתאים לכלב או לחתול? פנסיון האגודה, הנמצא תחת השגחת וטרינרים, ישמח לארח את חיית המחמד שלכם עד שובכם במחיר נוח במיוחד

למרבה הצער, בעלי חיים רבים ננטשים כאשר בעליהם יוצאים לחופשה. על מנת לצמצם תופעה זו, אגודת צער בעלי חיים בישראל בתל אביב מציעה לבעלי חיות המחמד פתרון קל ונגיש – פנסיון לכלבים ולחתולים בתל אביב, לתקופה מוגבלת, במחירים נוחים ושווים לכל נפש.

פנסיון לכלבים ולחתולים בתל אביב קיים באגודה זה שנים רבות ומופעל על ידי צוות אמין, מיומן ומנוסה. הצוות שלנו מטפל בכל חודש במאות כלבים וחתולים, ומבצע את מלאכתו באהבה ובמסירות אין קץ. אנו מקפידים על היחס ועל התנאים הטובים ביותר עבור הכלבים והחתולים שלכם.

פנסיון הכלבים בתל אביב באגודת צער בעלי חיים בישראל מציע לכל אחת מחיות המחמד תא משלה. בכל יום הכלב או החתול עובר בדיקה על ידי וטרינר מנוסה וצוות האגודה מוציא את הכלבים לטיולים ארוכים ומפנקים.

פנסיון לחתולים

פנסיון לכלבים בתל אביב – חשוב לדעת

כל בעלי החיים עוברים בדיקה וטרינרית במרפאת האגודה לפני כניסתם לפנסיון ועם יציאתם.

כלבים: לפני הבאת הכלב לפנסיון שלנו יש לוודא כי הכלב נושא על גופו שבב ולהביא תיעוד לחיסון כלבת וחיסון משושה בתוקף. כמו כן, מומלץ לחסן את הכלב נגד שעלת כשבועיים לפני כניסתו לפנסיון.

חתולים: מומלץ כי לחתול יהיה חיסון מרובעת בתוקף.

האגודה נמצאת ברחוב הרצל 159 בתל אביב. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בטלפון 4553* או באמצעות דף הפייסבוק שלנו.